Deset minut vlakem z centra Prahy proniknete do opravdického bludiště

Přírodní bludiště v Radotíně je tak trochu jiná zábava. Na ploše 1900 m2 najdete 950 metrů cestiček, kterými se můžete s dětmi toulat.

Deset minut vlakem z centra Prahy proniknete do opravdického bludiště

Do Radotína se snadno dostanete vlakem linky S7 ze Smíchovského nádraží, jede to každých 30 min i o víkendu. Zatímco z Hlavního nádraží potrvá cesta 16 minut, ze Smíchovského nádraží budete v Radotíně za pouhých 8 minut.

Už jen cesta vlakem je pro děti velká atrakce. Dospělí zas ocení, že jim do vlakové stanice Praha-Radotín stačí obyčejná jízdenka na pražskou MHD. Z vlakové stanice dojdete za deset minut hezkou procházkou až k bludišti.

Bludiště je součástí sportovně-relaxačního areálu, kde najdete i další možnosti aktivního vyžití - beach volejbal, přírodní koupaliště Biotop Radotín.

Školní děti si mohou vyzkoušet pétanque, ty neposedné zas ocení dráhu na in-line bruslení. Pokud preferujete spořádanou a kulturní zábavu, bude se vám líbit adaptace mýtického příběhu o slavném krétském bludišti a Ariadnině niti. Tu organizátoři zpestřili dokonce soutěží o ceny.

Radotínské bludiště vás příjemně rozptýlí a opravdu si odpočinete. Labyrinty a bludiště jsou opravdu pěkné a stojí za to si je projít. Pokud máte malinké děti, oceníte, že v bludišti pohodlně projedete i s kočárkem.

V dalším díle našeho seriálu Vás čeká výlet do historie hradu Křivoklát.

Další osvědčené tipy na osvědčená místa na výlety najdete na portálu overenorodici­.cz.

Autor:

My píšeme, vy čtete. Pokud chcete zapřáhnout naše klávesnice, posílejte své tipy na info@emimino.cz. více

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
45651
15.7.17 08:05

@Anthee byli jsme tam cca před měsícem a rozhodně nevypadalo, že by se mělo rušit. Navíc, si tedy v tom místě nedovedu představit parkoviště.

  • Zmínit
  • Nahlásit
85
2.7.17 12:22

Článek je hezký, ale shodou náhod u nás byla v pátek kamarádka z Radotína a říkala, že bludiště už je nějakou chvíli zrušené a bude se tam dělat další parkoviště k biotopu. Ověřené to nemám, ale asi by bylo dobré zjistit, jestli je to pravda, než tam někdo vyrazí.

  • Zmínit
  • Nahlásit