Vyzkoušený tip na výlet: V BRuNO family parku nuda nehrozí

Užíváte si léto na výletech? Pak pro vás máme tip, kde se děti opravdu vyřádí. Zamiřte do moravské metropole, a to do BRuNO family parku. Najdete tady snad vše, co děti baví. A nemusíte se bát, že zůstanete zavření v hale s atrakcemi, BRuNO má totiž také venkovní část.

Vyzkoušený tip na výlet: V BRuNO family parku nuda nehrozí

Zábava uvnitř i venku

Prolézačky, klouzačky, tobogány, trampolíny, houpačky, labyrint, lodičky i autodrom – to všechno uvnitř BRuNO najdete. Atrakce jsou promyšlené do posledního detailu, a to i po bezpečnostní stránce. Fantastická je například Pavučina, tedy obrovská prolézací síť, na kterou mohou děti od 8 let i dospělí. Na lanovce se zase větší i menší návštěvníci proletí nad celou plochou herního centra, v ptačích budkách se schovají a v lanových tunelech a mostech vyzkouší svou lezeckou zdatnost.

My jsme BRuNO navštívili za krásného počasí, takže jsme byli rádi, že můžeme také ven. Tady nás zaujal Vodní svět, tedy potůčky, na kterých si děti pohrají s pumpami, šrouby, stavidly a mlýnskými koly. Zábava tak jde ruku v ruce s osvěžením, proto při letní návštěvě doporučuji s sebou plavky a ručník.

Když vám vyhládne

Raději si na návštěvu BRuNO vyhraďte větší část dne. Než děti vyzkouší všechny atrakce, chvíli to potrvá. Během toho se posilníte v restauraci Hnízdo, kde si pochutnáte na salátu, těstovinách, steacích i českých klasikách. Anebo se můžete najíst přímo v herním centru, kde je rychlé občerstvení Zobka. Tady vám připraví burgery, toasty, palačinky, dezerty, domácí limonády i výbornou kávičku. Tu si samozřejmě můžete dát i v malé kavárničce v prostoru, který se jmenuje Mláďata, protože je určený pro děti do čtyř let.

Co je dobré vědět?

  • Do centra se nesmí naboso ani v botách, musíte mít ponožky (lze zakoupit na recepci) nebo přezuvky, které nešpiní.
  • Vlastní jídlo ani pití není povoleno (kromě stravy pro miminka).
  • Za nepříznivého počasí může být venkovní část uzavřená
  • Jeden z vás dostane čipové „hodinky“ na ruku.
  • K odložení oblečení a věcí slouží čipem uzamykatelné šatní skříňky.
  • Některé atrakce se doplácejí (např. autodrom).
  • Park má vlastní turistickou vizitku.

Jezdíte s dětmi do herních center?

Článek vznikl ve spolupráci s BRuNO family parkem.

Autor:

Jana napsala knihu Mámou s humorem. Věnuje se také vlastnímu blogu. Píše sice pro řadu online magazínů, její srdcovou záležitostí ale zůstává eMimino. více

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...