Nechte si vracet část peněz z online nákupů! A k tomu získejte 300 Kč jako dárek

Nakupujete často přes internet? A co takhle si za své online nákupy nechávat pravidelně platit? Tipli je cashbackový portál s vysokými odměnami a slevovými kupony, díky kterému každý měsíc významně ušetříte. Noví uživatelé se nyní navíc mohou těšit na uvítací dárek v podobě 300 Kč.

Nechte si vracet část peněz z online nákupů! A k tomu získejte 300 Kč jako dárek Cashback je skvělým nástrojem, jak každý měsíc ušetřit. Zdroj: Profimedia.

Cesta, jak každý měsíc ušetřit

Cashback znamená „možnost, jak získat peníze zpět z nákupů na internetu.“ (zdroj: Wikipedia.org) Tento nápad se poprvé objevil již v 90. letech. Průkopníkem byl Amazon, který v roce 1996 začal nabízet ostatním webům nový typ spolupráce založený na provizi.

V současnosti je cashback spojen hlavně se specializovanými portály, které zprostředkovávají nákupy mezi e-shopy a zákazníky. Těm pak nabízejí vrácení části peněz z jejich nákupů, kdy se výše odměny průměrně pohybuje od 2 do 10 %. U větších nákupů, například elektroniky nebo nábytku, tak můžete ušetřit i několik tisíc.

Portál Tipli byl založen v říjnu 2016 a od té doby se u něj zaregistrovalo více než 1 a půl milionů uživatelů. Jak celý systém konkrétně funguje? Poté, co si na Tipli založíte uživatelský účet a vyberete preferovaný obchod, jednoduše kliknete na odkaz. Ten vás automaticky přesměruje na stránky e-shopu, kde můžete začít nakupovat. Z ceny každého nákupu následně získáte část peněz přímo na váš účet.

Tipli je jedním z TOP českých cashbackových portálů. Zdroj: Tipli.Tipli je jedním z TOP českých cashbackových portálů. Zdroj: Tipli.

Stovky e-shopů, které čekají na váš nákup

Abyste na možnost ušetřit nezapomněli, Tipli vytvořil notifikaci pro prohlížeče. Ta vás při návštěvě podporovaného e-shopu vždy upozorní na výši odměny a nabízené výhody a slevy. Pokud nakupujete skrze svůj smartphone, jistě pak uvítáte mobilní aplikaci ke stažení na Google Play a App Store.

Na Tipli naleznete stovky českých i zahraničních e-shopů prakticky všech odvětví a služeb, která vás napadnou. Spolupracuje například s obchody, jako je Dr. Max, BENU, About you, Datart, Feedo, Bambule apod. Největším partnerem je pak čínský e-shop AliExpress, který nabízí dokonce až 10% odměny.

Cashbacky ale nejsou jediný způsob, jak díky Tipli ušetřit. U profilů většiny obchodů najdete i slevové kupóny, z nichž některé nabízí pouze tento portál. Dozvíte se zde také o různých novinkách a doporučeních, zajímavých nabídkách a akcích.

Využijte jedinečnou příležitost a zaregistrujte se na Tipli! Od 24. září každý nový uživatel dostane 300 Kč jako uvítací dárek.

Přečtěte si také