Občerstvení za minutku: Inspirujte se originálními recepty

Hledáte pohoštění pro sváteční chvilky? Vyzkoušejte neotřelé variace na chlebíčky a jednohubky. Na jejich výrobu jsme použili novou řadu balených salámů od Kosteleckých uzenin, které jsou vyrobeny výhradně z certifikovaného českého masa. Které z receptů si připravíte?

*
Zdroj: redakce
S debrecínkou a grilovanou zeleninou 1/6

Zkuste pod uzeninu na chlebíček grilovanou zeleninu. Z obyčejného plátku pečiva se rázem stane delikatesa. Recept na chlebíček s Kosteleckou debrecínskou pečení »

*
Zdroj: redakce
S výběrovou šunkou a sýrem 2/6

Pečivo, pomazánkové máslo, šunka a sýr. Naprostá klasika, která nesmí chybět při posezení s přáteli nebo rodinou. Recept na jednohubky s Kosteleckou výběrovou šunkou »

*
Zdroj: redakce
S anglickou slaninou a hořčicí 3/6

Slanina s hořčicí doplněná kyselou okurkou je osvědčená kombinace. Když jí ale hezky naaranžujete, stane se z ní luxusní pohoštění. Recept na chlebíček s Kosteleckou anglickou slaninou »

*
Zdroj: www.chlebickovani.cz
Bramboráčky se šunkou nejvyšší kvality 4/6

Zkuste jako základ na pohoštění bramboráky. Třeba s kyselým zelím a šunkou. Recept na bramboráčky s Kosteleckou šunkou nejvyšší kvality »

*
Zdroj: www.chlebickovani.cz
Se zeleninovým salátem a šunkou 5/6

Svěží variantou pohoštění jsou chlebíčky s lehkým salátkem. Zeleninový salát z polníčku pod šunkou chutná opravdu skvěle. Recept na chlebíčky se zeleninovým salátem a Kosteleckou šunkou »

*
Zdroj: www.chlebickovani.cz
S gothajem a kyselými houbičkami 6/6

Gothaj s cibulí je hospodský evergreen. Připravte pro své hosty jeho variaci, křupavé chlebíčky s gothajským salámem a kyselými houbičkami. Recept na chlebíček s Kosteleckým gothajským salámem »

Vytvořeno ve spolupráci s Kosteleckými uzeninami.

Témata článku

Váš příspěvek

Odesílám...