Po čem muži touží: 35 tipů na dárky k Vánocům

Už i vás letos chytla nákupní hysterie a se zoufalstvím si uvědomujete, že i tento rok musíte vymyslet, čím svého milovaného uděláte šťastného tentokrát? Díky nám a našim tipům už nemusíte.

*
Zdroj: https://www.bagsoflove.co.uk
Mark Darcy jen pro Bridget 1/18

Vánoce a každoroční hon na dárky dostihl i nás. Mobilizovali jsme proto chlapy v našem okolí a dali dohromady jejich přání. Ta skromná i ta nechutně materialistická. A i když zlobili, Ježíškovi si napsali o tyto věci.

Tak se podívejte, co letos koupit, ať váš muž nedopadne jako Mark Darcy.

*
Nabíjecí podložka 2/18

Pořiďte mu třeba nabíjecí podložku, díky které nebude muset neustále šátrat po kabelu. K sehnání je dnes skoro pro všechny značky telefonů.

*
Zdroj: www.lekarnahartmann.cz
Aby vám dlouho vydržel 3/18

Nemyslete pouze na jeho radost, ale i na jeho zdraví. Obojí zajistí tlakoměr Tensoval duo control s 2 metodami měření. Na měření se můžete spolehnout i při středně těžké srdeční arytmii. Tak než se mu zas rozbuší srdce, mrkněte na www.lekarnahartmann.cz.

*
Kryty, obaly, pouzdra 4/18

Sháníte něco praktického a zároveň stylového? Nadělte svému muži kryt na mobil a tašku na notebook.

*
Vánoční klasika 5/18

Nezapomeňte, že ponožky a trenky už mu dávno nekupuje máma. Kašlete na to, že je to ohrané, bez nich by to nebyly Vánoce.

*
Pomocník do auta 6/18

Řidiči ocení funkční držák na mobil, díky kterému nebudou muset navigaci v mobilu neustále lovit mezi koleny.

*
Zážitky pro muže 7/18

Podle dopisů Ježíškovi ani tento rok neomrzely zážitky jako skok padákem a jízda v luxusním autě. Několik z nich si dokonce napsalo o poukaz na masáž a návštěvu vyhlášeného barbershopu. Evidentně to nejsou jen ženy, co se chtějí nechat hýčkat.

*
Zasloužená pauza 8/18

Všechny víme, že si chlapi tu svoji pauzu zaslouží. Udělejte mu ji hezčí a kupte mu k ní lahev něčeho, co má rád.

*
Dárek, díky kterému bude vařit za vás 9/18

Se skleničkou v ruce si může sednout na terasu k novému grilu, který dostal od své skvělé ženy k Vánocům. Bydlíte v bytě? Nevadí! Majitele menších bytů s balkonem potěší balkónový gril. Pozitivum pro vás? Chlap za vás během léta párkrát uvaří.

*
Kniha na dlouhé zimní večery 10/18

Dobrá kniha k Vánocům patří asi stejně jako trenky a ponožky.

*
Dárky pro getlemana 11/18

Máte doma gentlemana nebo chlapa, co rád vypadá dobře? Kupte mu k poukázce do barbershopu ještě pár drobností. Radost udělá kvalitní košile, ale i vkusné hodinky.

*
Pásek a peneženka 12/18

Ke košili a manžetám už mu do stylového kompletu bude chybět jen ručně vyráběná kožená peněženka nebo pásek.

*
Dárek pro kravaťáka 13/18

Ještě nějaký malý detail? Zkuste k nové košili sehnat manžetové knoflíky. Sáhnout můžete i po osobitější formě - manžetách s monogramem.

*
Zdroj: Red mango / Shutterstock, Inc.
Lístky na koncert 14/18

Nechcete kupovat poukázky a toužíte koupit něco originálnějšího? Darujte mu lístek na jeho oblíbenou kapelu či zpěváka. Vstupenku na Chinaski už mu asi nekoupíte, ale Lucie, Vypsaná fixa nebo Kašpárek v rohlíku mají akcí stále dost. Ze zahraničních interpretů si pánové nejčastěji přáli lístky na Depeche Mode, Imagine Dragons nebo The Wombats. Koncertů má být v roce 2018 nespočet, stačí vybrat.

*
Pro štědrého Ježíška 15/18

V případě, že je váš vánoční rozpočet trochu vyšší, máte možnost udělat partnerovi radost technickými vychytávkami. Hudební závisláci si letos napsali o bluetooth reproduktor a nová kvalitní sluchátka. Knihomolové a intelektuálové si přáli elektronickou čtečku. Nadšenci pro sport a zdravý životní styl poprosili o sportovní hodinky.

*
Vymoženosti pro opravdu hodné muže 16/18

Vaši muži jistě ví, že Ježíšek nekrade, ale i tak mají některá větší materiální přání, která si z nějakého důvodu ještě nesplnili sami. Mezi ně patří nadupaná zrcadlovka s objektivem a GoPro kamera. Na seznamu přání se dále objevil projektor, notebook, ale i teleskop.

*
Zdroj: I am Kulz / Shutterstock, Inc.
Letenky a propustka 17/18

Někdy chlap nechce nic víc než vypadnout. Na chvíli opustit rodinu, vzít si pár trenek a trochu po “chlapsku”, jako za starých časů, jet na dovolenou. K Vánocům si tak přejí ne jen letenky, ale i možnost jet sami s kamarádem. Je pro vás představa samotné s dětmi na týden hrozná? Věřte nám, že ten odpočatý chlap vám to všechno i s úroky vrátí.

Nevíte, kam letenky koupit? Naši chlapi si psali o letenky do Porta, Vietnamu, ale i na Island.

*
Dárky pro sportovce 18/18

Jestliže doma máte sportovce, jásejte. Jim se totiž dárky nakupují nejsnadněji. Pořiďte mu permanentku do fitka, jakékoliv sportovní oblečení nebo vybavení. Radost udělá nový posilovací stroj. Pokud na něj u vás doma není dostatek místa, zkuste závěsný systém TRX. S protažením a masáží mu pomůže v poslední době hodně oblíbený roller. O lepší výkony se zas postarají doplňky stravy (spalovače, proteiny, aminokyseliny atd.).

Témata článku

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
bohunsed
8.12.17 09:04

No, tipy to nejsou špatné, ale mně tam chybí větší dávka originality ;)

Pro chlapa mám letos dárkovou bednu od Manboxeo, pro tátu mám od nich pro změnu dárkovou kartu.

https://manboxeo.cz/…revene-bedny

  • Nahlásit
  • Upravit
13262
4.12.17 12:39

@admin
Není zač! :mavam:

  • Zmínit
  • Nahlásit
13588
4.12.17 10:23

@M_Vladim

Dobrý den,

děkujeme za skvělé a věcné postřehy, určitě se hodí nejen na Vánoce.

Hezký prosincový den, Karolína :mavam:

  • Zmínit
  • Nahlásit
91
2.12.17 13:28

Hehe, přesně! Rumík pro bráchu a brašna pro přítele =) Pro tátu máme rýžovar :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • Zmínit
  • Nahlásit
13262
1.12.17 23:47

Trenky k vánocům klidně oželím. Tedy, pokud za tím nebude víc :think:.
Na teleskopy bacha. Chce to vědět, nebo si nechat opravdu slušně poradit.
Aspoň teda: nekupujte dalekohledy do ruky se zvětšením nad 12 (a i to je hodně). Důvod? Technicky jsou O. K., ale máte šíleně roztřesený obraz - neudržíte to v ruce bez třesu.
U teleskopů: montáž (kloub) musí umožňovat pohled všemi směry - často narazím na „takymontáž“ s tou vlastností, že konec dalekohledu buď narazí do stativu, nebo tam nedáte hlavu.
Zapomněl jsem: Stativ musí být opravdu pevný, Sebelepší dalekohled, který na stavivu poskakuje, se stává nekoukatelným. Často je to podceňované - nezapomeňte, že do stativu určitě párkrát drcnete.
Dále: zvětšení nad cca 200× nemá smysl - technicky to bývá dobře, ale v dalekohledu bývá taková tma, že je obraz nekoukatelný (nestačí na to vaše oči, což není vada ale fyziologický jev). Pokud budete kupovat opravdu velkého, nedělejte o sami. To už je pro opravdové zapálence a ti vědí, co chtějí.
Dodatek: větší dalekohledy, řekněme o průměru 150 a víc mm, něco váží - tedy pokud to chcete pro mladého zvídavce, nebo naopak starší osobu, rozhodně zpozorněte (např. 200 mm zrcadlový teleskop může mít klidně i půl metráku). Na to se váže další, poněkud nejasná rada: nejlepší dalekohled je ten, co se s ním budete často koukat. Cože? No: pokud bude muset kluk vždycky smontovat dalekohled, který váží 10 kg, může ho to rychle omrzet i když by byl jinak pohled úžasný. 8o ;)
Mohl bych sem dát nějaké odkazy, ale to už zavání reklamou, tak pokud opravdu chcete, tak sz. :mavam:

Příspěvek upraven 06.12.17 v 21:40

  • Zmínit
  • Nahlásit