Co chlapovi k Vánocům? Tipy na dárky pro zoufalé partnerky

Všechno má, nic nepotřebuje a jeho loňské dárky zůstaly dodneška v koutě? Poptali jsme se několika mužů a jejich partnerek, které dary měly největší úspěch a co by se letos mělo objevit pod stromečkem.

*
Zdroj: https://www.bonami.cz/p/ponozky-many-mornings-the-lemons-vel-43-46
Ponožky – každá jiná 1/8

Ježíšek pochopil vaše kroucení hlavou, proč z pračky lezou samé liché ponožky… letos tedy frčí barevné páry, které k sobě ladí a přitom je každá ponožka jiná. Doufejme, že tyto modely budou pány motivovat k častějí výměně. My nejvíc oceňujeme, že s nimi končí nekonečné párování černých ponožek. Ze skládání usušeného prádla se rázem stává zábavný rébus pro děti. ;) Pro muže, kteří mají talent na díry v ponožkách, doporučujeme ponožkové předplatné – každý měsíc jim přijde zásilka s novou várkou. Což je celoroční dárek i pro vás, abyste nemusela věčně zašívat.

*
Zdroj: https://www.firmanazazitky.cz/indoor-skydiving-4-minuty
Létání v tunelu 2/8

Adrenalinový zážitek nadchne ty, kteří ofrňují nos nad měkkými dárkami, ale na skok padákem by si netroufli. Kupte svému partnerovi poukázku na skydiving – let v tunelu, kde rychlost dosahuje až 270 km/h. Během čtyř minut naprosté euforie si dokonale vyčistí hlavu. Navíc je větrný tubus zvenku přístupný pro veřejnost, takže se můžete s dětmi podívat na jeho let snů.

*
Zdroj: https://www.mironet.cz/aligator-rukavice-na-dotykovy-displej-modre-damske+dp185046/
Rukavice na dotykový displej 3/8

Závislákům na smartphonech začíná několik měsíců, kdy jim venku mrznou prsty! Vybavte je praktickými rukavicemi, které mají šest prstů uzpůsobených k ťukání do mobilu. Seženete různé barvy i motivy… a popravdě my jedny takové přihazujeme pod stromeček i pro sebe.

*
Zdroj: Autor juniortomczak / Pixabay
Předplatné vína 4/8

Máte doma sommeliéra amatéra, který se snaží rozpoznat jižní svah? Jeho um vypiluje předplatné vína. Vašemu muži přijde každý měsíc balíček s dvěma lahvemi vína – Ježíšek má přitom na výběr 3měsíční, půlroční nebo roční předplatné. Doporučujeme domluvit hlídání dětí předem, aby každoměsíční ochutnávka probíhala v klidu ve dvou.

*
Zdroj: https://answear.cz/257560-nixon-hodinky-sentry-leather.html
Kvalitní hodinky do sbírky 5/8

Potrpí si na pěkné věci, ale všechno si koupí sám? Jednou z mála věcí, kterou nic nezkazíte, jsou pořádné hodinky. Odpozorovali jsme, že jakmile jich muž vlastní více, začíná se projevovat přirozená sběratelská vášeň. Asi tak jako to mají ženy s kabelkami – jednoduše se z nich stává závislost. Doporučujeme jako dárek všem mužům kromě těch, kteří chodí chronicky pozdě a dárek by si vykládali po svém.

*
Zdroj: https://shop.elpida.cz/Vesele-Vanoce
Ponožky od babičky 6/8

Tlusté ponožky pod stromeček prostě patří! Nás nadchly ty ručně pletené od nezisková organizace Elpida, která podporuje seniorky. Díky tomu babičky pletou, přivydělávají si a hlavně zůstávají stále aktivní. Pokud máte doma minimalistu s dobrým srdcem a bez studených nohou, věnujte jeho jménem upletené ponožky lidem bez domova.

*
Zdroj: https://www.firmanazazitky.cz/jizda-v-lamborghini-gallardo-10-minut-1
Jízda snů v Lamborghini 7/8

Pročítá časopisy o autech, na dálnici vytáhne 150 km/hod a autíčka kupuje spíš pro sebe než pro děti? Jednoznačně ho nadchne jízda v pořádném fáru! Desetiminutová projížďka ho zarazí do sedačky, o zvuku motoru bude básnit ještě hodně dlouho. Mezi poukázkami najdete to pravé pro fandu konkrétní značky nebo typu vozidla – od Lamborghini až po jízdu v tanku.

*
Zdroj: zdroj foto: Africa Studio / Shutterstock
Oznámení těhotenství 8/8

A na závěr ten nejkrásnější dárek, který dojme i největšího suchara. Pokud jste našla dvě čárky na testu, zkuste pár dní vydržet a prozraďte partnerovi sladké tajemství až pod stromečkem. Můžete zalepit do obálky pozitivní těhotenský test, vyrobit přáníčko nebo diplom pro budoucího otce nebo do balíčku zabalit dětské ponožky. Chcete novinu oznámit rodině ve velkém stylu? Inspirujte se nápady, jak oznámit těhotenství.

Autor:

Monika na eMiminu začala pracovat jako administrátorka v roce 2011. Web se nakonec stal nedílnou součástí jejího života. Stále ji baví zlepšovat eMimino po textové a uživatelské stránce. více

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...