Ježíšek z bazaru: dárky, na kterých ušetříte a nikdo to nepozná

Než sprásknete ruce nad útratou za vánoční dárky, zapátrejte v bazaru eMimino.cz. Najdete tam totiž spoustu nepřečtených knih, netknuté kosmetiky nebo ještě zabalených parfémů. Ušetříte stovky korun a nikdo nepozná, kde jste nakupovala.

Ježíšek z bazaru: dárky, na kterých ušetříte a nikdo to nepozná

Dárky nejen na Vánoce

Kde nakoupil Ježíšek tolik dárků? Kdo by po tom pátral… Jen vy víte, odkud se vzal batoh rákosníček, princezna se šaty nebo Lego orlí hrad. Stejně tak vašim blízkým bude jedno, že ta kožená taška nebo značková peněženka prošla více rukama.

V Bazaru eMimino se šíří přímo dárkové zboží. Líbit se vám bude balíček pro novorozence, originální ručně vyráběná přáníčka nebo plenkový dort.

Aby nevypadaly jako z druhé ruky

V Bazaru eMimino se to hemží nejen věcmi z druhé ruky, ale i úplně novými. Než vyrazíte na nákup nebo do e-shopu, zkuste do něj nakouknout - možná tam někdo nabízí přesně to, co sháníte.

Za super cenu se tu objevila např. kosmetika Manufaktura v dárkovém balení, parfém Guess nebo nepřečtené knížky. Volný je teď třeba Terry Pratchett.

Ve vyhledávání v bazaru pomáhá zadat „úplně nové“, „nevhodný dárek“, „nepoužité“ nebo „s visačkou“ - vytřídíte tak věci, které už někdo vyzkoušel a použití je znát.

Nechtěné dárky a unáhlené nákupy

Pod stromečkem vybalíte stolní hru, kterou už doma dávno máte. Kamarádka se letos zase netrefí do vašeho vkusu. Kdyby vám místo toho radši dali peníze…

V těchto chvílích si vzpomeňte na Bazar. Dárek nevybalujte, nezkoušejte, neodstřihávejte cedulky - a pošlete dál na eMiminu.

Stejně tak se snadno zbavíte věcí, které jste unáhleně koupili a nehodí se vám. Svého nového majitele teď hledají třeba obří mikádo, vtipné vinylové podtácky nebo depilátor chloupků.

Autor:

Monika na eMiminu začala pracovat jako administrátorka v roce 2011. Web se nakonec stal nedílnou součástí jejího života. Stále ji baví zlepšovat eMimino po textové a uživatelské stránce. více

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
1280
24.11.15 10:25

Na bazárcích pro děti nakupuji dost často, jak oblečení, tak i hračky. Takto jsem pro dcerku sehnala krásný domeček pro barbii za poloviční cenu :palec: Ale chce to hledat, dají se najít i skvosty ;)

  • Zmínit
  • Nahlásit
31693
20.11.15 10:00

Pro děti na bazárku nakupuju běžně ty to nepoznají, ale pro dospělý by mi bylo blbý, dát něco už použitýho :)

  • Zmínit
  • Nahlásit
Nafrněná
20.11.15 09:53

No mi to přijde teda vrcholně trapné kupovat někomu na Vánoce už použitý dárek :roll:

  • Nahlásit
14502
19.11.15 09:30

Často objednávám z bazaru. Na letošní Vánoce se mi povedlo sehnat auto nejmenované značky za poloviční cenu. Je plně funkční a kromě originální krabice, která chybí, není poznat, že už si s ním někdo hrál, vyrostl od něj a maminka ho nabídla dál, aby udělalo radost. U nás bude radost veliká a za druhou půlku ušetřených peněz jsem pořídila další dárek :palec:
Chce to hledat, ale dají se na bazarech najít opravdu věci „skoro jako nové“ :pankac:

  • Zmínit
  • Nahlásit