Originální dětské kostýmy na maškarní, když vám dochází nápady

Originální dětské kostýmy na maškarní, když vám dochází nápady maska.jpg

Sezóna besídek a maškarních plesů je za dveřmi. Váháte, do čeho originálního své dítko tento rok obléknout? Tentokrát se obejdete bez prstů od lepidla a pracného vyrábění kostýmu na poslední chvíli. V Bazaru totiž najdete kousky, které jen tak někdo mít nebude.

Šaty pro princeznu

Skoro každá holčička chce být za princeznu. Šípkovou Růženku a Popelku v popularitě vystřídaly nebojácné hrdinky z pohádky Ledové království. Šatičky kouzelnice Elsy se budou líbit každé malé princezně. Neomrzí ani klasika, jako jsou nezapomenutelné šaty Sněhurky nebo netradiční disneyovská princezna Minnie.

Kostým pro superhrdinu

Každý hrdina potřebuje ten správný oblek, ať už je člen Avengers, nebo ne. Kostým Spidermana je k dostání i s maskou, která skryje identitu pavoučího muže. Milovníci Star Wars si vystačí s originálním overalem.

Strašidelný Halloween

Ne každý slaví Halloween, ale pokud se do oslav netradičního svátku přece jen pustíte, pak je oblek kostlivce sázku na jistotu. Čarodějnice se neoblékají jen do odrbaného pláště, ale mohou mít šaty přímo princeznovské. Na své si přijdou i nebojácné pirátky, které nemusí nutně oblékat pruhy, ale třeba i oranžovou, bez které si Halloween jen těžko představit. Stejně jako bez dýně, za kterou se mohou převléct ti nejmenší.

Maškarní netradičně

Pokud vás i dítko kostýmy princezen a pirátů dávno omrzely, dejte šanci masce, která se jen tak neokouká. Vítězství v soutěži o nejoriginálnější kostým je zaručeno. Pro fanoušky dopravních prostředků to může být
závodní autíčko včetně koleček nebo originální kostým mašinky. Kdo by to byl řekl, ale nepřehlédnutelné bude vaše dítko i obleku „obyčejné“ papričky. Kam se hrabou doktoři. Ke kostýmu veterináře stačí už jen plyšový mazel do ruky.

Jaký byl váš nejoriginálnější kostým? O typy se podělte v komentářích.

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
18.10.16 10:21

naše dýně :-)

:srdce: :srdce: :srdce:
  • Zmínit
  • Nahlásit