Dopřejte svým andílkům bezpečí

  • Komerční sdělení
  • 11.10.10

Jistě to taky dobře znáte. Jakmile toho svého roztomilého rošťáka pustíte byť jen na malý okamžik z očí, cokoliv v jeho dosahu putuje okamžitě do zvídavé pusinky...

*

Dopřejte svým andílkům bezpečí

Jistě to taky dobře znáte. Jakmile toho svého roztomilého rošťáka pustíte byť jen na malý okamžik z očí, cokoliv v jeho dosahu putuje okamžitě do zvídavé pusinky. Jenže ani když odstraníte všechny zjevně nebezpečné předměty, nemáte zdaleka vyhráno. Mnohé hračky totiž představují daleko větší rizika, než by se mohlo na první pohled zdát. Ať už jde o toxické barvy na plastových či dřevěných hračkách, ledabyle připevněné malé částečky nebo tolik oblíbené plyšáky plné neviditelných roztočů, na které je spousta dětí alergických. Nemusíte se ale bát, samozřejmě existuje dost naprosto bezpečných hraček – stačí jen hledat a číst pozorně všechny dostupné informace na příbalových letácích.

Cenově dostupnou a kvalitní alternativu nabízí český výrobce pěnových hraček Malý génius, který se zaměřuje už na ty nejmenší drobečky. Barevné puzzle koberce jsou ideální podložkou a platformou pro první poznávání světa. Jsou antialergické, mají velmi dobré tepelně-izolační vlastnosti, snadno se udržují v čistotě a především nesou – stejně jako ostatní výrobky Malého génia – certifikát „Bezpečné hračky“. Uděluje ho Institut pro testování a certifikaci (ITC) ve Zlíně a spotřebitelům přináší jistotu, že se jedná o absolutně bezpečné a zdravotně nezávadné produkty. ITC provádí kontroly certifikovaných výrobců zpravidla dvakrát ročně buď v maloobchodní síti, nebo odeberou vzorek přímo ze skladu výrobce.

Vedle pěnových „koberců“ najdete v sortimentu Malého génia také menší puzzle, trojrozměrné stavebnice či různé didaktické hry pro děti různých věkových kategorií. Jedno mají všechny tyto hračky společné: nejen že jsou zdravotně nezávadné, jsou také navržené tak, aby co nejvíce rozvíjely dětskou osobnost. Zejména představivost, paměť, pozornost a kreativitu, ale také prostorové vnímání a drobnou motoriku rukou. Každá hračka je vybavena podrobnou metodickou instruktáží, díky níž maximálně využijete její potenciál.

www.Maly-Genius.cz