Ekonomické stavby splnily rodině sen o bydlení ve svém

  • Komerční sdělení
  • 10.06.19

Manželé Hoškovi bydleli v panelovém domě, kde platili vysoký nájem. Báli se, že vysněný dům se zahradou nikdy nedosáhnou, ale pak objevili Ekonomické stavby a jejich rodinné domy na klíč.

V katalogu najdete mnoho krásných domů. Zdroj: Ekonomické stavby.V katalogu najdete mnoho krásných domů. Zdroj: Ekonomické stavby.

Stavba domu na klíč představovala nejlepší řešení

Na budování svépomocí by si manželé netroufli. Neměli dostatek času ani zkušeností. „I přes manželovu šikovnost a zručnost bychom tápali v široké nabídce stavebních materiálů. Volba využít pro tyto účely stavební firmu byla jediná správná,“ říká paní Hošková.

V nové kuchyni se bude vařit jedna báseň. Zdroj: Ekonomické stavby.V nové kuchyni se bude vařit jedna báseň. Zdroj: Ekonomické stavby.

Ekonomické stavby byly jasnou volbou

Manželé hledali dodavatele mezi většími stavebními firmami s bohatou praxí a referencemi, protože se nechtěli svěřit do péče malé stavební firmě. Jejich představy splňovaly Ekonomické stavby. S firmou se setkali na stavebním veletrhu. „Zde jsme obdrželi katalog, ve kterém nás zaujala nabídka typových domů a široká nabídka programů a služeb pro zákazníky,“ prozradila paní Hošková.

Splňte si sen o vlastním bydlení. Zdroj: Ekonomické stavby.Splňte si sen o vlastním bydlení. Zdroj: Ekonomické stavby.

Manželé na stavbu domu dohlíželi

Vybrali si přímo z nabídky domů v katalogu, a to bungalov Kristýna. Stavbu financovali z hypotečního úvěru a přibližně třikrát týdně se chodili dívat, jak výstavba jejich budoucího domova postupuje.

Dnes už manželé Hoškovi bydlí ve svém. „V novém domě se nám žije velmi dobře. Jsme s domem spokojeni a nic zásadního bychom neměnili.“

Více informací najdete stránkách Ekonomické stavby »