eMimino na Jarmarku: Tipněte si a vyhrajte dárkovou kartu z Dárkomatu za 1 000 Kč

O čem všichni mluví

Výhodné nákupy i zábava pro celou rodinu, to je Jarmark OnaDnes.cz. Přijďte si v sobotu 30. září doplnit šatník, pobavit a zasoutěžit si na 19. ročník oblíbeného módního tržiště, tentokrát do Křižíkových pavilonů na pražské Výstaviště v Holešovicích. Ani eMimino nebude chybět.

*

Nákupy, zábava i pomoc těm, co to potřebují

Na Jarmarku nakoupíte oblečení nejen pro sebe, ale i pro vaše ratolesti. A že letos bude z čeho vybírat opravdu z čeho vybírat. K dispozici bude totiž téměř 500 prodejních míst. Chybět nebude zábavní koutek, soutěže a občerstvení. Více se dočtete zde.

I tentokrát půjde část získaných peněz ze vstupného a z aukce celebrit na dobrou věc. Výtěžek z akce poputuje na pomoc panu Jaroslavovi, který se ocitl v těžké životní situaci a stará se sám o pět dětí. Přečtěte si jeho příběh.

Stánek eMimino

Pro unavené maminky bude mít eMimino.cz i letos připravený kojící a přebalovací koutek vybavený paravanem a vlhčenými ubrousky. Stejně jako na minulém ročníku i během devatenáctého v pořadí se bude soutěžit, tentokrát o dárkovou kartu z Dárkomatu.cz v hodnotě 1 000 Kč.

O co soutěžíme?

Vyhrát můžete dárkovou kartu z Dárkomatu v hodnotě 1 000 Kč na Lékárna.cz,
se kterou nakoupíte:

  • kosmetiku
  • vitamíny
  • dětské potřeby
  • bio produkty a další

Jak soutěžit?

  • Stavte se za námi na stánku eMimino.cz
  • Tipněte si, kolik inzerátů bude dne 30. 9. 2017 ve 20:00 v Bazaru eMimino.cz
  • Nejbližší tip vyhrává dárkovou kartu z Dárkomatu (1 000 Kč) do e-shopu Lékárna.cz. Podívejte se, co všechno si za kartu pořídíte.
  • Vítěze kontaktujeme nejpozději do 7 dní po skončení soutěže

Podrobná pravidla soutěže naleznete zde.

Co je to Dárkomat?

Dárkomat nabízí dárkové karty atraktivních a oblíbených značek, které spolehlivě udělají radost vašim nejbližším. Dárkové karty pořídíte ve vybraných čerpacích stanicích Benzina, v síti trafik GECO nebo na www.darkomat.cz.

Že se na Jarmark OnaDnes.cz nedostanete? Nevadí, pěkné kousky nakoupíte a prodáte i v Bazaru eMimino.

Témata článku

Váš příspěvek
Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11463 příspěvků 29.09.17 09:15

Dobrý den,

@wendeaa děkujeme za tip, do soutěže se však můžete zapojit pouze přímo na Jarmarku na stánku eMimino.cz. (viz pravidla) Rádi Vás tam uvidíme. :kytka:

adminka Zuzka

wendeaa
Stálice 61 příspěvků 4 inzeráty 29.09.17 08:27

204596

Vložit nový komentář