Flexibilní zaměstnání pro maminky na mateřské dovolené z domova.

  • Komerční sdělení
  • 08.11.10

Podnikatelská aktivita v oblasti nakladatelství knih přinese radost vám i do srdcí čtenářů vašich knih. Každý z nás rád vzpomíná na ty chvíle před spaním, kdy jsme věděli, že už se musí zhasnout a my půjdeme spát…

*

Flexibilní zaměstnání pro maminky na mateřské dovolené z domova.

Podnikatelská aktivita v oblasti nakladatelství knih přinese radost vám i do srdcí čtenářů vašich knih. Každý z nás rád vzpomíná na ty chvíle před spaním, kdy jsme věděli, že už se musí zhasnout a my půjdeme spát…

…ale ještě před tím, než se tak stalo, přišla maminka a lehla si k nám a začala číst.

Čtení pohádek je jedním z nejkrásnějších rituálů mezi rodičem a dítětem a v neposlední řadě aktivně podporuje slovní zásobu dítěte.

Hlavním cílem nakladatelství Modrý slon s.r.o. je u dětí aktivně podporovat čtení prostřednictvím personifikace.

„Knihy z nakladatelství Modrý Slon podporují čtení u všech malých čtenářů, včetně dětí s poruchami čtení či poruchami udržení pozornosti, samotný příběh je více atraktivní, více vtáhne do děje a děti mají větší zájem takové knihy číst bez donucení ze strany dospělého,“ říká PeadDr. Kubačková, realizátor a patron projektu „Na podporu čtení“, který byl výzkumným pedagogickým ústavem v Praze v této oblasti vyhodnocen jako maximálně efektivní podpůrný prostředek k motivaci ke čtení.

V čem tkví kouzlo těchto knih? Do jednoho z devíti pohádkových a dobrodružných příběhů dosadíme jména konkrétních hrdinů (dcery, syna, vnučky, vnuka a jejich kamarádů). Každé dítě se tak stává aktivní součástí příběhu, jehož kouzlo uchvátí jak rodiče, tak malého čtenáře nebo posluchače. V každém z textů se objevuje i místo, ve kterém konkrétní dítě bydlí. Příběh se tedy odvíjí v ulicích města, které malý posluchač nebo čtenář důvěrně zná. To vše dohromady inspiruje ke čtení včetně libovolného, rodiči určeného věnování spolu s titulní stranou, kde je jméno dítěte natištěno jako jméno hlavního hrdiny.

Díky systému nakladatelství Modrý slon, se můžete i vy podílet na růstu a poslání tohoto nakladatelství.

Téměř každá maminka na mateřské dovolené, hledá způsob přivýdělku, které je zároveň možný skloubit s péčí o dítě. Pokud je práce z oblasti týkající se dětí, je to ještě větším bonusem, protože žena v období mateřské dovolené péčí o dítě „žije“ a záležitosti, které se dětí týkají, jsou jí blízké. Právě z tohoto důvodu je spolupráce s nakladatelstvím Modrý Slon ideální pro maminky na MD či maminky, které chtějí po mateřské dovolené začít pracovat a potřebují flexibilní zaměstnání, aby se měly čas i nadále věnovat dětem. Podnikání s nakladatelstvím Modrý Slon je investičně velmi nenáročné a pro jeho zahájení maminka nepotřebuje žádné speciální znalosti ani vybavení. Veškerý know-how jí bude poskytnut ze strany nakladatelství Modrý Slon. Podpora ze strany nakladatelství Modrý Slon zahrnuje nejen oblast technologickou, ale také marketingovou a obchodní. Společnost Modrý Slon poskytne mamince speciální software, díky němuž po dosazení jmen hlavních hrdinů a místa děje vznikne originální text knihy.

Pokud vás knihy upravené přímo na jméno vašeho dítěte a jeho kamarádů zaujaly či máte dokonce zájem začít při své mateřské dovolené podnikat, navštivte internetové stránky www.modryslon.cz.