Fresh Corner na stanicích MOL: Skvělé občerstvení i rodinné prostředí

  • Komerční sdělení
  • 08.10.18

Na čerpací stanici možná zastavíte jen kvůli tankování. Většina řidičů však tuto příležitost využije i ke krátkému občerstvení. Máte-li tak chuť na kvalitní kávu, čerstvou bagetu nebo si třeba jen chcete odpočinout na dlouhé cestě s dětmi, využijte příjemné posezení ve Fresh Corner na stanicích MOL.

Dáte si malou, střední nebo velkou kávu?Dáte si malou, střední nebo velkou kávu?

Podle průzkumu společnosti MOL ovlivňuje u téměř poloviny českých řidičů kvalita a chuť kávy výběr čerpací stanice. U mnohých z nich můžeme dokonce mluvit o každodenním rituálu, kterým třeba začínají svůj den cestou autem do práce. Ženy si berou kávu rády s sebou, muži spíše preferují vychutnat si kávu uvnitř anebo na venkovním posezení.

Milion vypitých šálků kávy měsíčně

Fresh Corner si proto zakládá nejen na výběrové kávě a pestré nabídce občerstvení, ale také na příjemném a čistém prostředí uvnitř i mimo čerpací stanice. Ať už na svých cestách dostanete chuť na sendvič, hot dog, panini, sladké či slané pečivo, nebo polévku, vždy si ve Fresh Corneru najdete to své. V nabídce nechybí ani zdravé croissanty. To vše v příjemném moderním prostředí s rodinnou atmosférou.

Dobrá káva, jídlo i servis - to je naše vizitka.Dobrá káva, jídlo i servis - to je naše vizitka.

Dominantou nabídky ve Fresh Corneru je výběrová zrnková káva, které se na čerpacích stanicích MOL v Česku měsíčně vypije neuvěřitelný milion šálků. Objednat si ji můžete u profesionálního baristy, který vám ji naservíruje do porcelánu či do kelímku pro konzumaci s sebou. Ve Fresh Corneru si ale také můžete kávu připravit sami podle své chuti pomocí moderních samoobslužných strojů.

Rodinné prostředí s dětskými a přebalovacími koutky

A mezitím co si vy vychutnáte svůj šálek kvalitní kávy a některou z chutných baget, vaše ratolesti se zabaví hraním si v dětském koutku, kterými MOL své stanice postupně vybavuje. Pro rodiny s nejmenšími dětmi jsou na vybraných stanicích k dispozici také přebalovací pulty.

Dětský koutek plný barev.Dětský koutek plný barev.

Občerstvovací koncept Fresh Corner, který najdete na 136 čerpacích stanicích MOL po celém Česku, navštěvují čeští řidiči již od roku 2015. Do konce roku 2020 se Fresh Cornerem bude pyšnit naprostá většina z celkového počtu 306 čerpacích stanic, které v Česku společnost MOL provozuje. V srpnu navíc MOL představil pro zákazníky Fresh Corner novinku, když otevřel první občerstvovací kiosek mimo čerpací stanice v obchodním centru Arkády Pankrác. Také toto místo vám doporučujeme navštívit, pokud zrovna nejezdíte často na čerpací stanice.

Více informací najdete na stránkách MOL Česko - FreshCorner.

Témata článku