Tátové, už také můžete krmit. S HiPP BIO Combiotik® tekutou mléčnou výživou

S tekutým pokračovacím mlékem HiPP BIO Combiotik® si nyní mohou maminky odpočinout, krmení miminka totiž zvládnou i tatínkové. Ideální je také na cesty a pro hektičtější dny a probdělé noci.

Tátové, už také můžete krmit. S HiPP BIO Combiotik® tekutou mléčnou výživou

Stačí otevřít lahvičku a podávat

Ideální pro tatínky, kteří se chystají na výlet. Zdroj: HiPP.Ideální pro tatínky, kteří se chystají na výlet. Zdroj: HiPP.

Určitě to znáte sami nebo ze svého okolí – ne vždycky se stihnete vrátit z výletu včas, miminko už pláče hlady a vy potřebujete co nejrychleji připravit kojenecké mléko? Při nočním krmení, také usínáte u chladnutí převařené vody? A co takhle cestování, vybíráte místo podle dostupnosti rychlovarky, abyste mohli připravit instantní mléko?

Už žádné odměřování správného poměru, převařování vody a čekání na její zchladnutí. Tekuté mléko HiPP 2 BIO Combiotik® je připraveno k okamžitému podání. Mléko není nutné ani ohřívat, stačí jen před použitím lahvičku protřepat.

Pokud nemáte na cestách rádi přelévání, jistě oceníte i praktickou lahvičku, na kterou sedí vybrané savičky. O dětskou lahev a jednu starost méně. Lahvička je navíc znovu uzavíratelná, takže lze mlíčko dávkovat dle potřeby. Tekuté mléko si pro svou praktičnost jistě oblíbíte nejen vy, ale také tatínkové a babičky při hlídání. A vy si konečně zvládnete dokoukat svůj oblíbený seriál nebo navštívit kamarádku.

HiPP 2 BIO Combiotik®

Ideální pro akční maminky. Zdroj: HiPP.Ideální pro akční maminky. Zdroj: HiPP.

V rámci řady HiPP Combiotik® jsou k dispozici varianty tekutých mlék, každá určená věku dítěte.

HiPP 2 BIO Combiotik® je pak tekutá pokračovací mléčná výživa určená kojencům od ukončeného 6. měsíce. Má vyvážené složení, optimalizované dle věku dítěte, s lahodnou smetanou, která miminkům moc chutná.

Vědci se inspirovali maminkami. Mléko má mimo jiné i PRAEBIOTIK®*. Z cukrů pak obsahuje pouze laktózu, nemusíte se tak bát děťátko krmit tak často a tolik, kolik potřebuje.

Správnou funkci imunitního systému podporují vitamíny C a D, železo zase přispívá k normálnímu rozvoji kognitivních schopností. Omega-3 ALA je důležitá pro rozvoj mozku a nervových buněk a DHA přispívá k normálnímu vývoji zraku u kojenců. Co se týká složení, HiPP se vždy snažil jít co nejpřirozenější cestou. Preferuje kvalitní BIO suroviny před konvenčními přísadami. Proto je HiPP 2 BIO Combiotik v té nejvyšší BIO kvalitě.

HiPP Combiotik® v tekuté formě. Zdroj: HiPP.HiPP Combiotik® v tekuté formě. Zdroj: HiPP.

Pro bližší informace doporučujeme stránky HiPP, kde objevíte zajímavé články a také BabyClub s různými výhodami.

Důležité upozornění: Potravina pro zvláštní výživu. Kojení je v prvních měsících nejlepší způsob výživy dítěte. Určeno pro výživu od ukončeného 6. měsíce, má být součástí smíšené stravy. Nevhodné jako jediný zdroj výživy. Rozhodnutí o přikrmování a jakékoliv výjimky by měly být přijímány jen na doporučení lékaře, osoby kvalifikované v oblasti výživy či farmacie a na individuálních potřebách. Jako mateřské mléko, obsahují kojenecké výživy sacharidy, které jsou důležitou součástí výživy vašeho dítěte, dbejte na zubní hygienu. Jako všechna pokračovací mléka obsahuje HiPP vitamíny C a D, které přispívají ke správné funkci imunitního systému. Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému způsobu života vašeho dítěte. Způsob použití a další informace na obalech a hipp.cz.

*Galaktooligosacharidy GOS z BIO laktózy.

Témata článku

Přečtěte si také