Jak na snadnější mateřství? Hotové mlíčko, které stačí jen otevřít

Jak maminkám ještě více zjednodušit krmení miminek? Hotovým mlíčkem. Ať už hodně cestujete, potřebujete hlídání nebo v noci nechcete připravovat umělé mléko, bude se vám hodit takové, které jen otevřete a podáváte.

Banner pro tekutou To nejlepší pro vaše malé. Zdroj: Beba

Hotové mlíčko bez námahy

Znáte ten pocit, když vás v noci probudí hladové miminko a vy rozespalá hledáte odměrku a čekáte na vychladnutí převařené vody? Nebo když se zdržíte na procházce, vaše děťátko je už hladové a vy potřebujete co nejrychleji připravit kojenecké mlíčko? Nebo když vám hlídá babička a při vašem odchodu se ještě třikrát ubezpečuje, jak správně připravit kojeneckou výživu? Tak tento pocit vás už trápit nemusí.

Je tu totiž hotové mlíčko BEBA COMFORT HM-O tekutá, které je připraveno k okamžitému podávání. Kromě toho, že mlíčko krásně voní, skvěle chutná, tak je hned připravené. Mlíčko bylo vyvinuto po vzoru mateřského mléka a obsahuje:

  • PREBIOTICKÉ OLIGOSACHARIDY 2´FL: strukturou identické s těmi v mateřském mléce,
  • vitamíny A, C, D: podílejí se na normálním fungování imunitního systému(1),
  • OPTIPRO®: speciální proces k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku,
  • je bez palmového oleje.

Hotové mlíčko BEBA COMFORT HM-O si maminky velmi pochvalují i v našem testování. Ve svých recenzích ho ocenily na 92 %. Nejčastěji maminky hotové mlíčko využijí při hlídání, cestování a při situacích, kdy se to náhle hodí :-).

Při hlídání

Často přichází okamžik, kdy potřebujete, aby vám vaše děťátko někdo pohlídal. I když potřebujete jít třeba jen k lékaři, čas strávený mimo dohled děťátka se může protáhnout a krmení bude muset zvládnout babička. V těchto situacích už ji nemusíte stresovat dávkováním a převařenou vodou. Nechte doma hotové mlíčko BEBA, které stačí pouze přelít do lahvičky a může se hned podávat. Babička tak bude mít více prostoru pro mazlení a blbnutí.

Na cesty

Rádi cestujete? Má vaše miminko staršího sourozence, který prahne po výletu? Chystá se vaše rodina na víkend na chatu do hor nebo k moři? Když cestujete, vybíráte destinaci, kde bude k dispozici alespoň rychlovarná konvice pro převaření vody, abyste mohli připravit kojenecké mléko z prášku?

Toto omezení nyní odpadá, protože můžeme sáhnout po hotovém mlíčku, které se nemusí uchovávat v ledničce a které stačí opravdu jen přelít děťátku do lahvičky a dát vypít. Nebo ohřát ve vodní lázni či elektrické ohřívačce. BEBA COMFORT HM-O v tekuté formě výrazně zjednoduší cestování a výletování s těmi nejmenšími.

Pro každý okamžik

Hotové mlíčko můžete využít kdykoli se vám to bude zrovna náhle hodit. Například když chystáte narozeninovou oslavu a víte, že na přípravu mléka nemusí být ve stresu čas. Stejně tak ji můžete využít během návštěv, svátků, pochůzek po lékařích nebo jiných náročnějších dní. Hotové mlíčko nemusí být skladováno v lednici, můžete ho tak mít vždy po ruce, přelít do lahvičky a hned podávat.

BEBA COMFORT HM-O tekutá je téměř identická s BEBOU COMFORT HM-O v práškové formě. Jediný rozdíl mezi nimi je, že tekutá forma neobsahuje probiotika, která do tekuté formy kojenecké mléčné výživy nelze přidat z důvodu sterilizace formou UHT.

BEBA Nestlé tekutáPřipravená pro každou situaci, to je BEBA COMFORT HM-O tekutá. Zdroj: BEBA

Mlíčko, které bude chutnat všem

Stejně jako BEBA COMFORT HM-O v práškové formě se i tato tekutá mléčná dětská výživa rozděluje podle věku vašeho dítěte a nabízí 3 varianty. Hlavní výhodou této výživy je, že se do ní opravdu nic nepřidává a ani se neředí.

Hotové mlíčko se stane vaším věrným pomocníkem. Cestování a hlídání nebylo nikdy jednodušší. Dostupná je např. v DM drogeriích, prodejnách Tesco, Globus a na různých e-shopech, např. na Alza.cz.

Zajímá vás více zkratka HM-O? Přečtěte si základní informace v našem článku HMO a jeho význam pro vaše miminko »

(1)Minerální látky železo, zinek a vitamíny A, C, D se podílejí na normálním fungování imunitního systému. Obsah v souladu s požadavky příslušné legislativy.

Důležité upozornění: Kojení je pro vaše miminko to nejlepší. Pokud již nemůžete kojit, vybírejte náhradní kojeneckou výživu po poradě se svým pediatrem.

Témata článku

Přečtěte si také