Hračky, které doporučují děti i jejich rodiče: Inspirujte se na Vánoce

Vánoce se blíží a brzy budeme nakupovat dárečky pro své malé milované. Podívejte se na naše tipy – hračky, které vyzkoušely děti z redakce eMimina.

Holčičky otestovaly pět hraček

Nechtěli jsme vám doporučovat něco, co by nebylo řádně vyzkoušeno, a tak jsme vytvořili dvoučlennou porotu odbornic. Tříměsíční Adélka otestovala hrací deku, usínáčka Ježka, co vibruje a hraje uklidňující melodie, a plyšovou lamu, která nabízí spoustu zábavy, a čtyřletá Emily se zase stala lékařkou i prodavačkou.

I když tentokrát se do testu zapojily jen holčičky, všechny zkoušené hračky se hodí i pro chlapečky.

Hračky pro nejmenší

Jako první Adélka vyzkoušela hrací deku, která se dá snadno složit a vzít s sebou kamkoliv na návštěvu. A právě tuhle možnost si její maminka nejvíc pochvalovala. „Rychle rozložím, rychle složím, proto se deka stala naší častou výbavou, když jdeme k Adélčiným prarodičům.“

Podobně jako ježečka, se kterým se jí prý dobře usíná. Vydává totiž opravdu jemné melodie, které ji zklidňují. Hračka také vibruje, ale to se Adélce zatím moc nelíbí, nicméně je ještě malinká a ježek má čtyři varianty nastavení, takže poroste s ní.

Co však na plné čáře vyhrává u Adélčiny maminky, je plyšová lama. Protože má ještě o dva roky staršího synka, ví, že až Adélka začne víc trénovat pohyb, bude se jí tahle hračka hodit. Může se o ni totiž opírat, ať už leží na zádech, nebo na bříšku, a hrát si s interaktivními doplňky, jako je například zrcátko.

Zábava pro větší dítka

Emily si ráda hraje na různé profese, proto se v mžiku stala doktorkou pro plyšáky. V lékařské tašce od Fisher-Price našla tlakoměr, stetoskop, injekci a další potřeby, které správný zdravotník musí mít. Ve svém hracím stanu si zřídila ordinaci a kromě plyšových zvířátek ošetřila i maminku.

Když o něco později byli všichni zdraví, ze stanu se stal obchod s potravinami. Slečna za kasou si pečlivě hlídala finance, takže si procvičila počítání, aniž by o tom vlastně věděla.

A co vy, už máte nějaké dárky nakoupené?

Článek vznikl ve spolupráci s Fisher-Price.

Autor:

Jana napsala knihu Mámou s humorem. Věnuje se také vlastnímu blogu. Píše sice pro řadu online magazínů, její srdcovou záležitostí ale zůstává eMimino. více

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
16
1.12.19 05:53

Děkuji za inspiraci :srdce: :dance:

  • Zmínit
  • Nahlásit