Aby se děti doma nenudily: Sledujte zdarma ty nejlepší animované filmy

Děti nechodí do školy a je jen otázkou času, kdy se začnou nudit. Mějte proto eso v rukávu: ty nejlepší animované filmy. Navíc zcela zdarma.

Aby se děti doma nenudily: Sledujte zdarma ty nejlepší animované filmy Na HBO GO si vybere celá rodina. Zdroj: Profimedia.cz.

Užijte si domácí pohodu s filmy a seriály

I vy můžete mít teď HBO Go na 5 týdnů úplně zadarmo. A to díky iDnes Premium. Stačí se zaregistrovat a kromě jiných výhod získáte právě přístup do HBO GO. Vaše děti tady najdou spoustu pohádkových trháků, vy zase oblíbené seriály a filmy.

Podívejte se třeba na Příběh hraček 4, seriál Na vlásku, Spider-mana a nového Lvího krále. Anebo sledujte Příběh služebnice, Geniální přítelkyni a Sedmilhářky. Nechybí však ani seriály Černobyl, Hra o trůny a Teorie velkého třesku nebo film Bohemian Rhapsody a spousta dalších. Sledujte, bavte se a užívejte si hity z kin i televize ve vlastním obýváku.

Jak s dětmi trávíte dny?

Článek vznikl ve spolupráci s iDnes Premium.

Autor:

My píšeme, vy čtete. Pokud chcete zapřáhnout naše klávesnice, posílejte své tipy na info@emimino.cz. více

Přečtěte si také

Výsledky ankety: Jak vybíráme autosedačky a kočárky?

  • 16.12.19
  • komerční sdělení
Výsledky ankety: Jak vybíráme autosedačky a kočárky?

V dotazníku týkajícím se výběru autosedaček a kočárků odpovědělo 2 700 respondentů na otázky týkající se výběru autosedačky a kočárku. Jaké kupujeme autosedačky? Co je pro nás důležité při výběru...

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
2224
13.3.20 13:20

Tohle snad neni clanek, ale Komercni sdeleni.

  • Zmínit
  • Nahlásit