Blog Zrzky: Úlovky z Bazaru za hubičku

Nákupy a slevy
*

Hrdá máma malé Klárky a miminka Jakuba miluje jógu, severské detektivky a nakupování v bazaru. Jako expertka na módu z druhé ruky vybírala i v Bazaru eMimino.cz. Co jí padlo do oka?

„Mnoho maminek kupuje pro své děti všechny oblečky nové a nedokážou si představit, že by svému andílkovi pořídili něco, co už někdo před ním nosil. Já to mám přesně naopak. Samozřejmě že kupujeme dětem i nové věci, ale upřímně moc ráda nakupuji dětské hadříky po bazarech. I když nejsme zrovna "ultra zelení“, odpad důsledně třídíme a nákup v bazarech a sekáčích podporuji i z hlediska ekologie."

"Já už ve vzduchu cítím jaro (a nikdo mi to nevymluví), proto jsem se začala prohrabávat širokou nabídkou místního bazaru.

"Není pochyb, že Jakub velice brzy opustí útulný přístřešek svého hlubokého kočárku a přesedne do sporťáku, do kterého zatím nemám fusak. Chtěla bych nějakou velice univerzální záležitost, ideálně celoroční. Zaujal mě tento stylový a teplejší fusak Elodie Details.

„Jakmile Jakub už nebude ležící a zachumlaný v korbičce, může se začít trochu parádit. Na jaro už mu budou všechny kombinézy a overaly malé, zasloužil by si proto tento kabátek pro fešáky.“

"Mám slabost pro rifle (kterou naneštěstí nesdílí můj Chlupáč), ale když objevím nějaké hezké, musím je mít. Klárce rifle sluší, ale Kuba na ty svoje první stále čeká. Nadchly mě tyto tmavě modré vyšoupané džíny Next. K nim by mu určitě slušela i taková košile. A aby bylo teplo na nechodící nožky, musíme pořídit i capáčky - líbí se mi tyto kožené, se kterými mám dobrou zkušenost, nebo tyto plátěné.

"Klára už si ráda vybírá oblečení sama, ví, co se jí líbí, co jí sluší. Pak stojí u zrcadla a říká: ‚Toto moc Klárce sluší.‘ V každé velikosti musí mít jedny rifle, prostě se mi v nich líbí. Kvalitní dětské džíny jsou příjemné na nošení, jsou měkké a nikde netáhnou. Nejlepší zkušenost mám se značkami Next a Gap.

„Jedny z desítky legín určitě krásně doplní tato tmavá tylová sukýnka. A protože na jaro sama ráda nosím trenčkoty, vybrala jsem jeden béžový kabátek i Kláře. Sice asi moc nezahřeje, ale parádu v něm určitě nadělá.“

Ještě Janu neznáte? Co zbožňuje ona i její ratolesti, se dočtete na Blogu Zrzky.

Váš příspěvek