7 vychytávek, které vyrobily uživatelky. Je tam ten váš?

Vyrábějí to, co samy chtěly a nikde nesehnaly. Zapátrali jsme ve vašich fotoalbech, Bazaru a diskuzích... a našli tu neskutečné kousky, které si zaslouží potlesk za kreativitu.

*
Zdroj: www.emimino.cz/bazar/polstarek-mracek-se-jmenem-na-prani-1657620/
Polštářek 1/7

Vyrobeno s láskou – pod touto značkou šije jedna maminka z Liberce. Z její dílny pocházejí krásné mantinely do postýlek nebo tento polštářek se jménem za 210 Kč. Krásný osobní dárek pro novorozené miminko.

*
Zdroj: www.emimino.cz/fotoalba/hackovani-leni-13275/strankovani
Háčkovaný kamion 2/7

Tomu říkáme parádní dárek pro budoucího kamioňáka. Tento kousek vyrobila lenulin85, která zvládne vyrobit delfína, panenku nebo rybičku Nemo.

*
Zdroj: www.emimino.cz/bazar/svatebni-mediky-pro-vase-svatebcany-1273207/
Svatební medy 3/7

Včelařství Horákovi vyrábí svatební medy, jejichž etikety vám potisknou podle přání. Pod nickem LuckaHor prodávají i přírodní kosmetiku v nádherných obalech, například božský čokoládový balzám.

*
Zdroj: www.emimino.cz/fotoalba/satnik-pro-barbii-12784/
Oblečky na Barbie 4/7

Kdybychom byly holčičkami, chtěly bychom mít za babičku Marie1953. Dokáže totiž ušít a uháčkovat jakékoliv modely pro panenky Barbie – od plavek až po šaty. V jejím fotoalbu můžete sledovat, co nového přibylo barbínám do šatníku.

*
Zdroj: www.emimino.cz/fotoalba/moje-tvorba-7749/
Zázraky malované na textil 5/7

Bobi.verunka maluje na textil a vytváří neskutečné motivy na přání pro rybáře, otce a syna. Nás zaujalo a pobavilo bodýčko s kravatou a páskem. Její zručnost můžete obdivovat ve fotoalbu Malování na textil.

*
Zdroj: www.emimino.cz/diskuse/domecek-z-kartonove-krabice-85058/
Domeček z kartónové krabice 6/7

Proč kupovat domeček pro panenky, když si ho zvládnete vyrobit doma? Tento kousek vznikl ze zbytků látky a krabic ze slunečnice, které si Petulka1234 přinesla z Lidlu.

*
Zdroj: www.emimino.cz/bazar/kousatko-s-jezkem-1626562/
Kousátko 7/7

Dfamly vyrábí kojicí korále a kousátka, která pomáhají dětem při prořezávání zoubků. Má cit pro design, líbí se nám praktičnost i kombinace barev. Naším favoritem je kousátko s ježkem, které Dfamly posílá dál za 150 Kč.

Autor:

Monika na eMiminu začala pracovat jako administrátorka v roce 2011. Web se nakonec stal nedílnou součástí jejího života. Stále ji baví zlepšovat eMimino po textové a uživatelské stránce. více

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
3030
9.5.18 19:35

@happiest Jo máš pravdu :-D

  • Zmínit
  • Nahlásit
1091
9.5.18 17:48

Mě tedy tento,,osobní" dárek přijde jak polštářek do rakve pro psa.. To bych jako budoucí maminka opravdu neocenila..

  • Zmínit
  • Nahlásit
3030
8.5.18 11:22

Jako, pěkné výrobky, ale vychytávkou bych to nenezvala. Tím bych nazvala výrobek jako jsou plazička, návleky na kolena aby se při lezení nerozedraly tepláky, to už sice existuje ale takový vlastní motiv z vlastní látky nebo vylepšené zapínání..

  • Zmínit
  • Nahlásit