Inspirace: Srdce na dlani, nebo radši na triku?

Inspirace: Srdce na dlani, nebo radši na triku? Hlavní stránka

Valentýn nevalentýn, srdce není nikdy dost. A protože ani my nemáme rádi velký červený kýč, podíváme se pár dní před svátkem zamilovaných na symbol lásky tak trochu jinak. Na těch nejmenších. Jak obléct své dítko s láskou?

Než sáhnete po bodýčku s velkým červeným srdcem, zkuste své miminko obléknout do střídmějších barev, třeba bílé body se srdcovým motivem v jemných barvách. Nic nepřeženete, ani pokud volíte po růžové body s tmavším vzorem. Šedý overal se srdíčkem potěší všechny odpůrce růžové, stejně jako černobílé tričko s dlouhým rukávem.

Možná umí jen pár slabik, ale už teď se vzmůže na velká vyznání. Nechte za svou ratolest promluvit kousek oblečení a dejte svému partnerovi vědět, kdo je nejlepším tatínkem s modrým tričkem pro klukaholku nebo bodýčkem s jemným nápisem. Kdo je nejlepší máma, dá vědět dětský bryndák, stejně jako čistě bílé tričko big sister ocení nelehký úkol staršího sourozence.

Hlavní stránka

Jak originálně obléct malou princeznu? Než koupíte tričko s velkým srdcem, zkuste jemnější variantu. Oblékněte parádnici do romantických tylových šatů. Přidat můžete sponky se srdíčkem. Stejnou parádu udělá sponka Burberry, kde srdce tvoří stylovou kytičku. Co na nohy? Třeba hravé boty se srdíčkem na špičce.

Hlavní stránka

Vaše ratolest si na růžovou nepotrpí? Nevadí. Zkuste sukně s jemným srdcovým vzorem. Modré tričko s velkým srdcem nebo hnědé s drobným srdcovým vzorem potěší i největší protivníky růžové, stejně jako srdce ze zlata na proužkovaném dívčím tričku.

Hlavní stránka

Lezou vám už srdce krkem? Jde to i nenápadně. Třeba v podobě drobných knoflíčků našitých na riflové šaty. Že jde o srdce, nepoznáte ani na kapsách džínové sukně. Jemné srdíčko snesou dívčí džíny. A pokud to se srdcem opravdu nechcete přehánět, pak bude bohatě stačit originální pásek jarní vesty.

Hlavní stránka

Nemáte dost? Srdce hledejte v Bazaru eMimino.cz.

Srdce na tričku: kýč, nebo roztomilý detail? Co si o oblečení s motivem srdce myslíte, nám dejte vědět v komentáři.

Přečtěte si také

Stylově i na mateřské? Opravdu to jde

Stylově i na mateřské? Opravdu to jde

V podpatcích a hříšně krátké sukni se za dětmi běhá těžko. To ale neznamená, že je elegantní a ženské oblečení na mateřské tabu. Pokud vás stereotypy o mateřství nebaví stejně jako nás, inspirujte...

Váš příspěvek

Odesílám...