Jaro klepe na naše skříně. Oblékněte děti do nové barevné kolekce F&F

Jaro máme v plném proudu, a tak je nejvyšší čas vybavit své ratolesti pohodlným, kvalitním a zároveň trendy oblečením. Co třeba vyzkoušet novou dětskou kolekci britské módní značky F&F, která je vytvořena zcela v souladu s přírodou?

Jaro klepe na naše skříně. Oblékněte děti do nové barevné kolekce F&F Pohodlná a zároveň stylová: Jarní dětská kolekce F&F ze 100% organické bavlny. Foto: Kristína Havrilčáková.

Jaro přináší dětskou kolekci F&F Kids

F&F, to je britská móda pro celou rodinu. Značka kombinuje nejnovější trendy s dostupnými cenami a nabízí široký sortiment oblečení pro všechny členy rodiny.

Dětská řada F&F Kids hledí na pohodlí dětí, kvalitní materiály, výdrž oblečení a na zdraví jak dětí, tak přírody. Lotošní jarní kolekce se pak vyznačuje odvážnými barvami, moderními vzory a materiály, které se hodí na domácí hraní i běhání venku. Tyhle kousky se budou dětem líbit díky hravým barvám a vy si je zamilujete pro jejich snadnou údržbu.

Organická bavlna příjemná na dotek

Zcela nově v jarní kolekci naleznete vedle oblečení ze 100% bavlny také řadu kousků z bavlny organické. Ta je na dotek ještě jemnější, s vyšším stupněm prodyšnosti. A především vzniká způsobem šetrným k životnímu prostředí a k našemu zdraví.

Dětská kolekce od F&F je skvělá pro pohyb a hraní si venku i doma. Foto: Kristína Havrilčáková.Dětská kolekce od F&F je skvělá pro pohyb a hraní si venku i doma. Foto: Kristína Havrilčáková.

Oblékněte se pohodlně a stylově

Tepláková souprava pro sportovce

Pro malé sportovce se vždycky hodí pohodlné teplákovky všeho druhu. V dětské kolekci F&F objevíte cool maskáčové vzory, neony a trička ze 100% bavlny. Důležitá je také spousta praktických kapes, zipů, trendy záplat na loktech a kolenou, nebo sportovních detailů. Díky nim je pro kluky oblečení dostatečně „in“, ale zároveň funkční a praktické.

Sportovně laděným kouskům pak dodává potřebnou energii pestrý mix barev. Jako například u našeho Kuby, kterého jsme oblékli do šedé teplákové soupravy inspirované Nerf (známým výrobcem dětských zbraní a dalších hraček) se zářivě oranžovými proklady.

Kuba (velikost 152): chlapecké tepláky 349 Kč, chlapecký svetr s kapucí 399 Kč. Foto: Kristína Havrilčáková.Kuba (velikost 152): chlapecké tepláky 349 Kč, chlapecký svetr s kapucí 399 Kč. Foto: Kristína Havrilčáková. Kuba (velikost 152): chlapecké tepláky 349 Kč, chlapecká mikina s kapucí 399 Kč. Foto: Kristína Havrilčáková.Kuba (velikost 152): chlapecké tepláky 349 Kč, chlapecká mikina s kapucí 399 Kč. Foto: Kristína Havrilčáková.

Tepláková souprava a oblíbený Disney

Pro volný čas holčiček jsou ideální teplákové soupravy s roztomilými potisky a dalšími detaily. Jako například u Marušky, která si zamilovala tento růžový Disney set. Který kromě dalmatinků dekorují i zajímavě umístěné volánky na rukávech.

Maruška (velikost 104): dívčí mikina 229 Kč, tepláky 199 Kč. Foto: Kristína Havrilčáková.Maruška (velikost 104): dívčí mikina 229 Kč, tepláky 199 Kč. Foto: Kristína Havrilčáková. Maruška (velikost 104): dívčí mikina 229 Kč, tepláky 199 Kč. Foto: Kristína Havrilčáková.Maruška (velikost 104): dívčí mikina 229 Kč, tepláky 199 Kč. Foto: Kristína Havrilčáková.

Pohodlná souprava pro holčičku

Pro starší dívky pak v jarní kolekci objevíte například tuto velice pohodlnou a šik soupravu, na které Meda ocenila hlavně růžovo-khaki-šedé maskáčové proklady.

Meduška (velikost 134): dívčí souprava 399 Kč. Foto: Kristína Havrilčáková.Meduška (velikost 134): dívčí souprava 399 Kč. Foto: Kristína Havrilčáková. Meduška (velikost 134): dívčí souprava 399 Kč. Foto: Kristína Havrilčáková.Meduška (velikost 134): dívčí souprava 399 Kč. Foto: Kristína Havrilčáková.

Trendy do školky a školy

Jarní barvy pro malé parádnice

Malé parádnice si jistě zamilují veselé odstíny jako citrónově žlutá, broskvová, hořčicová a růžová. Nechybí rozkošné výšivky, nejrůznější potisky, srdíčka, kytičky, zvířátka nebo oblíbené postavičky.

Meduška (velikost 134): dívčí mikina 249 Kč, dívčí džíny 399 Kč. Foto: Kristína Havrilčáková.Meduška (velikost 134): dívčí mikina 249 Kč, dívčí džíny 399 Kč. Foto: Kristína Havrilčáková. Maruška (velikost 104): dvojdílná souprava 399 Kč. Foto: Kristína Havrilčáková.Maruška (velikost 104): dvojdílná souprava 399 Kč. Foto: Kristína Havrilčáková.

Maskáče nikdy nevyjdou z módy

Výrazné kousky, jakým je u Kuby chlapecké maskáčové polo triko, můžete kombinovat s denimem. U Kuby jsme zvolili jednoduché chlapecké džíny a slušely by mu i černé kalhoty.

Kuba (velikost 152): chlapecké džíny 299 Kč, chlapecká polokošile khaki 149 Kč. Foto: Kristína Havrilčáková.Kuba (velikost 152): chlapecké džíny 299 Kč, chlapecká polokošile khaki 149 Kč. Foto: Kristína Havrilčáková.

F&F není jen oblečení, ale i obuv

Oblečení módní značky F&F pak v jarní kolekci doplňuje rozsáhlá nabídka dětské obuvi.

Maruška: dívčí obuv vel. 31, 249 Kč. Meduška: dívčí vycházková obuv vel. 25, 399 Kč. Kuba: chlapecká obuv vel. 37, 449 Kč. Foto: Kristína Havrilčáková.Maruška: dívčí obuv vel. 31, 249 Kč. Meduška: dívčí vycházková obuv vel. 25, 399 Kč. Kuba: chlapecká obuv vel. 37, 449 Kč. Foto: Kristína Havrilčáková.

Nová jarní dětská kolekce F&F je dostupná v síti Tesco »

Témata článku

Přečtěte si také