eMimino na Jarmarku OnaDnes.cz: Soutěžte o luxusní dámskou kosmetiku

Chystáte se v sobotu 8. 4. na populární Jarmark OnaDnes.cz? Pak se nezapomeňte zastavit u stánku eMimino.cz. Kromě dobrot a milých adminek na vás čeká také soutěž o luxusní dámskou kosmetiku v hodnotě až 2 000 Kč.

eMimino na Jarmarku OnaDnes.cz: Soutěžte o luxusní dámskou kosmetiku

Bazárek pro dobrou věc

Již tuto sobotu se s vámi eMimino uvidí na oblíbeném, už 18. Jarmarku OnaDnes.cz. Bazárek oblečení, bot a šperků i dětského oblečení proběhne tentokrát na Výstavišti v pražských Holešovicích ve střední hale a levém křídle. Mezi 9. a 17. hodinou se můžete těšit nejen na nákupy, ale zábavu a hromadu dobrého jídla. Své kousky ze skříně nabídne v dražbě topmodelka Tereza Maxová, Monika Babišová a Olga Menzelová.

I tentokrát Jarmark podpoří dobrou věc. Uhrazením vstupného v hodnotě 20 Kč přispějete na bydlení rodiny těžce postiženého Aleše.

Stánek eMimino

Na Jarmarku nebude samozřejmě chybět ani eMimino. Podobně jako na minulých ročnících jsme si pro maminky připravili kojící a přebalovací koutek vybavený paravanem a vlhčenými ubrousky. Pro další znavené návštěvníky budou mít adminky přichystané drobné občerstvení. Chybět nebude ani soutěž, tentokrát o kosmetiku s ingrediencemi z obnovitelných zdrojů, která vám po dlouhém dni nakupování pomůže dobít energii.

O co soutěžíme?

Vyhrát můžete dámskou kosmetiku Rituals v hodnotě až 2 000 Kč. Těšit se můžete na:

  • voňavou toaletní vodu
  • sprchovou pěnu
  • pěnu do koupele
  • sprchový scrub

Jak soutěžit?

  • Stáhněte si ZDARMA aplikaci Bazar eMimino.cz
  • Stavte se za námi na stánku eMimino.cz
  • Ten zašlete z aplikace v soukromé zprávě na @admin

Podrobná pravidla soutěže naleznete zde.

Že se na Jarmark OnaDnes.cz nedostanete? Nevadí, pěkné kousky nakoupíte a prodáte i v Bazaru eMimino.

Témata článku

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...