Jak chutná koláč od adminky? Těšíme se na vás na Jarmarku!

Jak chutná koláč od adminky? Těšíme se na vás na Jarmarku!

Tuto sobotu se chystáme opět na Jarmark OnaDnes.cz. Přípravy v naší redakci jedou na plné obrátky. Těšíme se, že zas jednou vstaneme od počítačů a vyjdeme mezi lidi. Na co se můžete těšit u stánku eMimina?

Jak chutná koláč od adminky?

V naší redakci tento týden přebíráme všemožné recepty a vymýšlíme, co upéct na nadcházející Jarmark. Svoje nápady vám neprozradíme. Můžeme ale vypustit informaci, že budou naše výtvory kompatibilní s dobrou kávou, kterou na veletrhu také seženete.

Ve zbrusu novém stánku eMimina

Máte se nač těšit. Ve zbrusu novém stánku eMimino.cz jsme pro Vás nově kromě koláčků připravili kojící a přebalovací koutek oddělený paravanem a vybavený vlhčenými ubrousky.

Pro maminky i nemaminky, které by neměly náhodou koho přebalovat, jsme připravily naše vtipné placky. Kdo dřív přijde, ten si může vybrat podle sebe.

Děti se mohou těšit na balonek a usměvavou adminku!

Vašich 30 Kč podpoří dobrou věc

Vstupné na Jarmark činí 30 Kč. Jako vždy půjde výtěžek na dobročinné účely.

Nadace Terezy Maxové tentokrát vybrala opět sestry Janu a Žanetu ze sociálně slabší rodiny. Výtěžek z Jarmarku OnaDnes jim už pomohl v minulosti se studiem vyšší odborné školy. Nyní se rozhodly pro taktéž náročné studium vysoké školy. S trochou naší pomoci z nich budou zdravotní sestry.

Dalším, koho vybrala nadace Terezy Maxové, je patnáctiletý závodní tanečník Michal. Již 11 let žije v dětském domově a právě nastoupil do 1. ročníku Obchodní akademie Kroměříž. Výtěžek z Jarmarku by mu měl pomoci s náklady na vybavení i úhradu individuálních lekcí.

Co nekoupíte na Jarmarku, koupíte na on-line Bazaru

A co až vaše děti i partnery budou bolet nohy a budete nuceny zamířit domů? V nákupech můžete pokračovat na našem on-line Bazaru.

Autor:

My píšeme, vy čtete. Pokud chcete zapřáhnout naše klávesnice, posílejte své tipy na info@emimino.cz. více

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...