Ježíškův seznam pro dítě každého věku, i pro teenagera

Bonami vám představuje oblíbené hračky a moderní vychytávky, se kterými nadchnete malé děti i vybíravé teenagery. Ať už hledáte vánoční dárek pro batolící se neteř, dítě školou povinné, či dospívajícího syna, neodejdete bez inspirace.

* S dárky od Bonami potěšíte jak malé děti tak ty velké. Zdroj: Bonami.cz
Bonami.czBonami.cz

Dárky pro nejmenší

Každá nová hračka je pro malé děti ohromně vzrušující. Myslete ale také na rozvoj jejich smyslů. Skvělou službu udělají chrastítka, tahací dřevěné hračky, kuchyňky nebo třeba dětské nářadí.

Protože však myslíme i na vás a vaše duševní zdraví, připravili jsme pro vás výběr dřevěných a plyšových hraček, které nedělají velký rámus, ale zároveň v dětech rozvíjí jejich motorické schopnosti a kreativitu. Když jimi obdarujete i další malé členy rodiny, jejich rodiče vám jistě budou vděční.

Bonami.czBonami.cz

Tipy na dárky pro teenagery a dospělé děti

Toužíte své dítě překvapit, ale zároveň nemáte ponětí, co teď zrovna letí? Když se zeptáte, připravíte ho o moment překvapení. Jděte na to tedy chytře a nechte se inspirovat naším výběrem nejmodernějších batohů, sluchátek, gramofonů a reproduktorů, se kterými se jim zaručeně trefíte do vkusu.

Jestli máte v rodině dobrodružného cestovatele, potěšíte ho externí nabíječkou, cestovním hrnkem nebo stírací mapou, kde si může vyznačovat, jaké země už navštívil. Už je nejspíš jasné, kdo letos přijde s nejlepšími dárky. ❤

Bonami.czBonami.cz

Tipy na dárky pro školáčky

Děti školou povinné se toho potřebují hodně naučit. Od počítání až po zavazování tkaniček. Natrénujte to společně s cvičnou sadou na zavazování a magnetickou tabulí.

Zároveň jim nechte dostatek prostoru na hraní, například s autodráhou, panenkou, domečkem pro panenky nebo bezpečnou dřevěnou kuší.

Sháníte dárek pro malé neteře, sestřenice a bratránky z druhého kolene? Papírové skládačky, mini divadélka a omalovánky nezruinují váš rozpočet a jim vykouzlí nadšený úsměv na tváři.

Na závěr inspirace navíc

Jaké dárky letos kupujete dětem?

Témata článku