Zasaďme strom vašemu miminku s kojeneckou výživou LITTLE STEPS

Kojenecká výživa LITTLE STEPS® podporuje růst nejen malých objevitelů, ale nově i naší přírody. V nové kampani vyzývá k obnově českých lesů. O čem přesně akce Zasaďme strom vašemu miminku je?

Zasaďme strom vašemu miminku s kojeneckou výživou LITTLE STEPS I ti nejmenší mohou změnit naše lesy. Přidá se i vaše dítě? Zdroj: Nestlé.

Za každé miminko zasadí Nestlé strom

Počet stromů v našem okolí neustále ubývá. Přitom život bez nich si lze jen těžko představit. Nejen, že funkce stromů má v naší přírodě své opodstatnění – vytváří kyslík, pohlcují prach, tlumí hluk a chrání nás před větrem – lesy jsou zároveň místem, kde rádi trávíme volný čas s našimi dětmi. Právě oni si zaslouží zelenější budoucnost.

Podpořte obnovu našich lesů s kojeneckou výživou LITTLE STEPS®. Zdroj: Nestlé.Podpořte obnovu našich lesů s kojeneckou výživou LITTLE STEPS®. Zdroj: Nestlé.

Proto za každé miminko společnost Nestlé zasadí jeden strom. K akci se můžete připojit tímto postupem:

  1. Zakoupíte pokračovací kojeneckou výživu LITTLE STEPS® 2 nebo LITTLE STEPS® 3.
  2. Registrujte se na webové stránce www.lesydetem.cz, kde vyplníte jméno vašeho miminka. To se stane vlastníkem jednoho stromku.
  3. Po registraci obdržíte unikátní certifikát se jménem svého dítěte, pro které bude vysazen stromek.

Pro výsadbu stromků byla vymezena riziková oblast v Jižních Čechách v oblíbené turistické lokalitě Třeboňska. Tu budete moci i se svým potomkem (nejen) v létě navštěvovat. A sledovat, jak rostou vaše malé ratolesti, ale také příspěvek k zelenější budoucnosti.

Tak udělejte krůček správným směrem

Kojenecká výživa LITTLE STEPS® podporuje růst našich lesů i vašich malých objevitelů. Každému krůčku je třeba dát ten správný základ do života, aby mohl objevovat svět svým vlastním způsobem. Podpořte své miminko v jeho odvaze při objevování světa poskytnutím kojenecké výživy, která obsahuje nezbytné vitamíny a minerální látky.

Kojenecká výživa LITTLE STEPS® je:

  • Zcela bez palmového oleje.
  • Obsahuje železo, které tvoří pevný základ pro tělesný růst a rozvoj poznávacích schopností.
  • Obsahuje vápník a vitamín D pro podporu normálního růstu a vývoje kostí.

Důležité upozornění: Kojení je pro vaše miminko to nejlepší. Pokud již nemůžete kojit, vybírejte náhradní kojeneckou výživu po poradě se svým pediatrem.

Témata článku

Přečtěte si také