Liščata mají až do konce září uzavření smlouvy zdarma

  • Komerční sdělení
  • 02.08.10

Nejmenší klienti Českomoravské stavební spořitelny nemusí až do 30. září 2010 u prvotní smlouvy o stavebním spoření platit úhradu za její uzavření.

*

Liščata mají až do konce září uzavření smlouvy zdarma

Nejmenší klienti Českomoravské stavební spořitelny nemusí až do 30. září 2010 u prvotní smlouvy o stavebním spoření platit úhradu za její uzavření, a to až do výše cílové částky 300 000 Kč. Díky tomu mohou ušetřit až 3000 Kč a navíc mohou získat roční státní podporu ve výši až 3000 Kč.

Uzavře-li zákonný zástupce dítěte, zpravidla jeden z rodičů, v období od 1. července 2010 do 30. září 2010 prvotní smlouvu o stavebním spoření pro dítě do jednoho roku věku, ušetří tak až 3000 korun. Smlouvu pro své dítě přitom může uzavřít ještě v den jeho prvních narozenin. Stavební spoření je i z těchto důvodů opravdu tím nejlepším rozhodnutím. A rodičům se vyplatí smlouvu uzavřít a také na ni pravidelně spořit.

Smlouva zdarma pro liščata

Stavební spoření se těší pro své systémové výhody velké popularitě. Čtyři pětiny obyvatel právě tento produkt považují za velmi užitečný. Zároveň průzkumy potvrzují, že pro většinu obyvatel představuje právě stavební spoření nejbezpečnější dostupnou formu spoření či tvorby finanční rezervy.

Stavební spoření poskytuje atraktivní výnos. Roční sazba úroku z vkladů je pevná, neměnná a činí až 2 % p.a. To znamená, že běžným bankovním spořicím produktům se stavební spoření více než vyrovná již základním úročením vkladů a celkovou roční efektivní úrokovou mírou je i nadále jednoznačně předčí.

Důležitou skutečností také je, že již od uzavření smlouvy o stavebním spoření klient ví, jakou bude mít úrokovou sazbu jeho úvěr ze stavebního spoření a že měsíční splátka úvěru bude neměnná až do úplného splacení úvěru. Tato jistota se samozřejmě týká i smlouvy, kterou uzavře rodič ve prospěch svého potomka. Smlouvu o stavebním spoření s Liškou mohou zájemci pro své dítě uzavřít na všech místech obchodní sítě ČMSS. Jejím základem a nosným pilířem je téměř 2900 zkušených finančních poradců ČMSS, kteří jsou připraveni poskytnout poradenský servis v místě a termínu dle přání a možností každého klienta.