Spálené jídlo i dudlík v lednici. Co všechno prozradí známé mámy na síti?

Mateřství je fuška. Zahrnuje momenty, během kterých pokoušíme vlastní fyzické limity. A dlouhé hovory o tom, jestli je vůbec morální používat název mateřská DOVOLENÁ, snad nikdy neskončí. Ale nebojte, nejste v tom sama. To samé prožívají i slavné maminky. S vtipem a nadhledem se o svoje starosti (ale i radosti) neváhají podělit na sociálních sítích.

Tamara Klusová: Škoda, bys byla ještě víc unavená

Zpěvačka a manželka Tomáše Kluse je mladou maminkou. Sice ještě neoslavila třetí kulaté narozeniny, zato se nedávno dočkala třetího dítěte. Jak píše na svém Instagramu, s dětmi si užívá přírody a přítomných okamžiků.

Mami, to je ale velká škoda, že nedělají i trojkočár, to by byla teprve sranda.. bys byla asi ještě víc unavená.

A post shared by Tamara Klusová (@tamitadyje) on <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017-10-05T18:23:43+00:00“>Oct 5, 2017 at 11:23am PDT</time>

Nikol Štíbrová: Dudlík v lednici, no nekecej

Prvně se dostala do povědomí lidí díky seriálu Pojišťovna štěstí. Dnes je známá především po boku svých kamarádek. S Martinou Pártlovou a Veronikou Arichteva si říkají 3v1 a vytváří vtipná videa. Nikol se nedávno narodil chlapeček a svými zážitky z šestinedělí a mateřství baví lidi jak na svém Instagramu, tak na Facebooku.

"Probudila mě vůně čerstvejch waflí, já vyspinkaná do štíbrova sem vklouzla do pantoflíčků s bambulkama a vydala se do kuchyně, kde na mě u stolu čekal můj chlapec se synem, oba klidný a spokojený, všude čisto, naklizeno, kolem poletovali dva kolibříci a někde v dáli jako bych slyšela znít zase tu starou známou Oh happy day.

Víte, jak vám každej dycky řikal, že až skončí šestinedělí, tak si to všecko sedne, bude to fakt jako mávnutím proutku úplně jiný, přímo skvělý, FAKT!

Dobrý, du si za mohutného řevu (nás obou) převlíct to poblitý triko, někde tu mám čistý, ale přes ty pytle pod očima nevidim, na cestě je navíc spoustu nebezpečenství, nezakopnout o houpátko, bacha na ty plíny na zemi, svině klouzavý, haha, dudlík v lednici no nekecej, co sme se tě nahledali."

Příspěvek sdílený n i k o l s t i b r o v a (@stibrovicnikolka), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017-11-01T20:19:53+00:00“>Lis 1, 2017 v 1:19 PDT</time>

Radka Třeštíková: Jen vydržet, než pro mě přijede sociálka

Radka je spisovatelka, která letos vydala čtvrtou knížku Osm poté, co se její román Bábovky stal hotovým bestsellerem. Radka má cit pro jazyk, což poznáte rychle i v krátkých příspěvcích, které sdílí na Facebooku a Instagramu. Nejvíce baví ty, ve kterých popisuje výchovu malého syna Jonatana a starší dcery Ely.

"Překonala jsem svoji divnou pubertu, zvládla všechny školy, stresy z přijímaček, ze zkoušek, ze státnic, z toho jestli si najdu práci a jestli budu mít na nájem, zvládla jsem úzkost ze všech nenaplněných lásek, zvládla jsem několik stěhování, život v zahraničí, život bez rodiny, zvládla jsem všechny svoje komplikované vztahy s muži, všechny hádky, zrady, lži, podrazy, všechny změny, všechny bolavé ztráty, chci tím jen říct, že toho myslím zvládnu hodně.

A pak se najednou rozsypu na tisíc kousků jen proto, že si Jonatan sedne na cestu, odmítá vstát, odmítá jet na svém kole, jen vztekle řve na celé kolo a domů je to tak daleko, že ho tam s tím kolem, batohem na zádech a taškama v ruce prostě nedonesu, i kdybych chtěla, a zároveň si nemůžu prostě jen tak sednout na chodník a počkat hodinu, než se vyvzteká, protože Ela kňourá hlady a já potřebuju z těch věcí v tašce uvařit oběd.

Mám chuť to vzdát, na okamžik se rozplynout a v nějakém meziprostoru prostě jen vydržet, než pro mě přijede sociálka."

Příspěvek sdílený Radka Třeštíková (@radkatrestikova), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017-06-30T08:31:51+00:00“>Čen 30, 2017 v 1:31 PDT</time>

Monika Absolonová: Nechtěla jsem ji vylít bez boje

Zpěvačka má dvouletého syna s hokejistou Tomášem Hornou. Monika se většinou dělí o láskyplné příspěvky v duchu „My ho umazlíme“, ale občas jí také všechny mateřské povinnosti přerostou přes hlavu.

"Všichni řeší politiku, tak Vám prozradím co řeším já… pár hodin jsem táhla vývar, měla jsem doma dýní. S tím, že udělám dýňovou polívku.

Při vaření jsem ji neochutnávala a přesolila ji… a protože jsem odmalička zaťatá, tak jsem ji nechtěla vylít bez boje… takže jsem nakrájela asi půl kila brambor, uvařila v polévce - nic, stále slaná chuť. Tak jsem přidala další smetanu, jogurt… a pak mě napadlo, že tam přidám červenou čočku, ta je přece sladká!

Tak jsem ji nechala vařit, sedla si s Tadou, zapomněla jsem, že vařím, a připálila to."

Příspěvek sdílený Monika Absolonova (@monika_absolonova), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017-07-16T06:52:07+00:00“>Čec 15, 2017 v 11:52 PDT</time>

Jana Doležalová: Celodenní šichta, co se vyplatí

Janu Doležalovou známe jako vítězku Miss České republiky a moderátorku. Má malou dcerku Veronikou a pokud nahraje fotku na svůj Facebook, skoro pokaždé ji vidíme s kočárkem nebo s dítětem v náručí.

Je to sice celodenní šichta, ale tyhle výrazy jsou největší odměna :)

Příspěvek sdílený Jana Doleželová (@dolezelova.j), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017-10-15T17:19:10+00:00“>Říj 15, 2017 v 10:19 PDT</time>

Poznáváte se v některém z příspěvků? A sledujete některou ze slavných maminek na síti?

Autor:

Se Zuzkou se potkáte nepřímo, pokud hledáte radu v některém z našich článků nebo si přečtete magazín místo vašeho oblíbeného časopisu. Má na starosti redakci webu a snaží se, aby eMimino zodpovědělo všechny vaše dotazy kolem snažení, mateřství i rodičovství. A zároveň jste si tu rádi odpočinuli. více

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
14.12.17 19:12

To je krutý :lol:

  • Zmínit
  • Nahlásit
1669
9.11.17 20:20

Selhala korektura článku, projděte si text ještě jednou.

Příspěvek upraven 09.11.17 v 20:20

  • Zmínit
  • Nahlásit
Doe_Jane
9.11.17 16:06

No Klusová taky nic jiného neumí než ty děti :))

  • Nahlásit