Vyměňte kabelku za praktický batoh a ulevte tak svým zádům

  • Komerční sdělení
  • 12.08.19

Znáte fenomén městských batohů? Urban tašky jsou velmi univerzální, a hodí se proto do školy i do práce, a to ať už jste se oblékli sportovně, nebo formálně. Na co si máte dát při jejich výběru pozor, co všechno by měly mít a kolik za ně zaplatíte?

* Městské batohy mají stále více v oblibě také ženy. Zdroj: Bagmaster.cz.

Hodí se pro ženu víc kabelka, než batoh?

„Městské batohy, které se hodí do školy, do zaměstnání či s kamarádkou do města, určitě využijete“, říká Pavel Kroupa z české firmy Bagmaster. Kromě anatomických školních batohů vyrábí také batohy v urban stylu pro každodenní použití.

„Ženy milují především kabelky, ale poslední dobou stále více nosí také praktické a elegantní batohy. Velikost si žena volí podle svojí postavy, aby v batohu či kabelce mohla pohodlně hledat a vešly se jí tam všechny nezbytnosti“, dodává.

Batoh Bagmaster Banny ocení každá praktická žena. Zdroj: Bagmaster.cz.Batoh Bagmaster Banny ocení každá praktická žena. Zdroj: Bagmaster.cz.

Jaký batoh zvolit pro muže?

Městský batoh se hodí na cestu do školy, práce nebo na nošení ve volném čase. Snadno se do něj vejdou učebnice, notebook, láhev s pitím i krabička s obědem. Tašku si u Bagmaster vyberou jak malí školáci, středoškoláci, tak i vysokoškoláci a pracující.

„Sám jsem vyzkoušel všechno od školního batohu, tašku přes rameno, spisovkou, až po Bagmaster. Nejvíc se mi na tom líbí, že mám volné ruce a nemusím se o tašku pořád starat“, popisuje svou zkušenost pan Kroupa.

Z designových tašek si vyberete oba. Zdroj: Bagmaster.cz.Z designových tašek si vyberete oba. Zdroj: Bagmaster.cz.

Jak by měl batoh vypadat a co by mu nemělo chybět?

Stylové batohy jsou moderní a oblíbené díky sportovně-elegantnímu designu. Hodí se jak k džínám, tak i sukni. Budete se s ním cítit pohodlně a nebudou trpět ani vaše záda. Tašky mají praktické přihrádky na notebook či tablet, nabíječku i telefon, takže máte všechnu potřebnou techniku k práci i studiu stále po ruce.

„Záda batohu by měla být polstrovaná a vybavená odvětrávacím systémem s ergonomicky tvarovanými popruhy. Váha obsahu batohu se tak rovnoměrně rozloží a bude méně zatěžovat záda“, vysvětluje Pavel Kroupa.

Díky praktickým kapsám je všechno snadno dostupné. Zdroj: Bagmaster.cz.Díky praktickým kapsám je všechno snadno dostupné. Zdroj: Bagmaster.cz.

Kolik stojí designový batoh?

Pokud vybíráte batoh do města, a to ať už do školy, do práce nebo jen tak na procházky, neměla by vám nová kolekce od Bagmaster uniknout. Najdete v ní různé volnočasové batohy, stejně jako hit posledních let: urban batohy, které jsou univerzální, takže se hodí pro volnější sportovní styl, stejně jako pro elegantní a formálnější outfit. Některé z nich mají navíc speciální kapsu na tablet či notebook, přehledné kapsy a další praktické vychytávky.

„Dá se sehnat relativně levně (pod 1 000 Kč), ale musíte si dát pozor na použité materiály i podpůrný systém na zádech. V tomto případě si raději připlaťte za kvalitu“, upozorňuje pan Kroupa.

Vyberte si ten pravý batoh pro svého prvňáčka. Zdroj: Bagmaster.cz.Vyberte si ten pravý batoh pro svého prvňáčka. Zdroj: Bagmaster.cz.

Máte doma školáka nebo předškoláka? Podívejte se na oficiální stránky Bagmaster – českého specialisty na výrobu školních aktovek a batohů, který má tradici již 17 let.

Témata článku