Redakce na návštěvě: Jak se nám líbilo v ráji hraček?

Hry a nápady

Představte si místnosti plné hraček. Tady by zaplesalo srdéčko každého dítka, viďte? My jsme z redakce vyrazily dvě maminky, takže jsme nadšeně poznávaly, které hračky doma máme a které by naše ratolesti nutně potřebovaly.

Pořiďte dětem kamaráda z jeho oblíbené pohádky


Ať už si vzpomenete na jakoukoliv hračku, jakou byste potřebovali, v Mikro Trading ji mají. Panenky, plyšáky, autíčka, traktory, nafukovací hračky, míče, houpačky… zkrátka všechno :) Navíc firma má řadu licencí, v jejichž duchu nabízí tematické hračky…

Ze zahraničních: Šmoulové, Mickey Mouse, Mimoni, Transformers, Star Wars, My little pony, Ledové království, Doba ledová, Angry Birds, Tajný život mazlíčků, Kung Fu Panda, Club Petz, Jak vycvičit draka atd.

Z českých pohádkových postaviček: Bob a bobek, Pat a Mat, František a Fanynka z Kouzelné školky, Příběhy včelích medvídků, Jů a Hele, Čtyřlístek, ovečky z Déčka, Maxipes Fík, Bludišťáci, Ferda Mravenec, Křemílek a Vochomůrka i Rákosníček.

Jakého draka by chtěly vaše děti, Bleskoběsku nebo Bezzubku?Jakého draka by chtěly vaše děti, Bleskoběsku nebo Bezzubku?

Kupujte bezpečné hračky

Mikro Trading působí jako dovozce, vývozce a distributor hraček. Během veletrhu pro maloobchodníky nás zde přivítala majitelka Jana Krůzová, maminka čtyř dětí.

Jedním z témat našeho hovoru byla bezpečnost a původ hraček. Málokdy si totiž všímáme, od koho jsou. A to je vlastně chyba, protože díky téhle informaci můžeme snadno zjistit, jestli hračka splňuje potřebné certifikace. Zboží od Mikro Trading poznáte jednoduše: každá hračka má na obalu logo s modrým duchem. To je jistotou, že splňuje nejpřísnější kritéria kvality a bezpečnosti.

Mikro Trading nabízí i hračky pro nejmenší.Mikro Trading nabízí i hračky pro nejmenší.

Když kupujete hračky, koukáte se na to, od jakého výrobce nebo distributora jsou?

Článek vznikl ve spolupráci s Mikro Trading a.s.

Témata článku

Váš příspěvek