Žraloci, piráti i odvážné námořnice: Úlovky přímo z moře

Žraloci, piráti i odvážné námořnice: Úlovky přímo z moře

Chystáte se s dětmi na koupačku k rybníku nebo snad na pořádné plavčení v opravdovém moři? Pak je nejvyšší čas pořídit správnou mořskou výbavu. Námořníci i námořnice, na palubu!

Podmořský svět

Ryba na triku možná malé uličníky neomráčí, zato triko s žralokem, to už je jiná. Mořské motivy obvykle patří na plavky, pořídit svému dítku můžete i originální boxerky. Máte doma vodomila? Pak se budou hodit boty do vody. Brodit v ní může nejen potok nebo rybník, ale unosí se i na pláži, kde dětská chodidla ochrání před ostrými kameny. Po pořádné koupeli čeká župan s „žraločí hlavou“. Pro ty nejmenší mořské nadšence je tu originální řetízek na dudlík.

Pirátské poklady

Kdy je lepší čas hrát si na piráty než v létě. Obzvlášť pokud se vaše ratolest chystá na tábor, nezapomeňte přibalit tričko s pirátem, zatímco mladší sourozenec si zaslouží celý pirátský komplet. Na chladnější večery se bude hodit mikina F&F s malým pirátem na hrudi. Plavci ocení župan s lebkou z příjemného froté materiálu, zatímco těm nejmenším pirátům bude dobře v dětském body s praktickým rozepínáním kolem krku.

Na lodičky i na okružní plavbu

Námořnický overálek je jako dělaný pro malé námořníky, stejně jako letní body s lodičkou
nebo pruhovaný komplet pro ty nejmenší. Oba kousky perfektně doplní letní capáčky. Správného námořníka ale nedělají jen pruhy. Sametová mikina na sobě nemá ani jeden a hned každý ví, s kým má na palubě tu čest.

Námořnice na palubu

Malé dámy, vítejte! Pro parádivé slečny jsou jako dělané námořnické šaty s legínami, stejně jako roztomilé šatičky s puntíky. Akční námořnice mohou obléknout šaty s legínami. Pořádné námořnické elasťáky s pruhy a jemným řasením pořídíte i samostatně. Doplnit je můžete o jemný pruhovaný svetřík, ve kterém se neprochladne ani na lodi, ani během chladného večeru.

Námořník, nebo pirát? Koho vaši děti zbožňují víc, nám dejte vědět v komentářích.

Témata článku

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
4472
9.7.16 11:27

Co je to „plavčení“? 8o fakt si začnu dělat seznam :think:

  • Zmínit
  • Nahlásit