Cesta k miminku: Získejte nadstandardní péči na IVF klinice zdarma

Snažení o miminko

Hledáme pár, resp. ženu, která by se o své zkušenosti podělila, a tak inspirovala a podpořila i další uživatelky. Na oplátku pár získá zdarma nadstandardní péči odborníků na klinice GENNET.

*

Víme, že pár, který se rozhodne pro návštěvu kliniky asistované reprodukce, prochází nelehkým životním obdobím. Proto jsme se ve spolupráci s klinikou GENNET rozhodli, že to jedné a jednomu z vás co nejvíce zpříjemníme.

Čím vás budeme rozmazlovat?

Klinika GENNET patří mezi přední IVF centra v ČR zejména díky komplexnosti nabízených služeb v rámci neplodnosti, a proto se váš lékař, kromě samotné léčby neplodnosti metodou IVF, zaměří zejména na zjištění její příčiny. Komplexní zdravotní vyšetření vám pomůže odhalit také případné genetické či imunologické překážky přirozeného početí a díky vhodně stanovené léčbě tak vzroste vaše šance na úspěch.

Součástí péče jsou i přednostní VIP termíny konzultací s lékařem. Díky nim se vyhnete dlouhým čekacím lhůtám, které nejsou nijak neobvyklé. Čeká vás individuální přístup v průběhu celé léčby. Za cyklus nezaplatíte ani korunu z vlastní kapsy nad rámec pojištění. To znamená, že získáte zdarma i všechny laboratorní metody v rámci IVF, které vám doporučí lékař. Mezi nejčastěji doporučované laboratorní metody patří například ICSI nebo prodloužená kultivace embryí.

Pokud se vše povede a otěhotníte, máte u nás zdarma prenatální genetické vyšetření plodu z krve matky.

Koho hledáme?

Hledáme pár s partnerkou ve věku 30-39 let. Partneři žijí v ČR, mají české zdravotní pojištění a nemají předchozí zkušenost s IVF. Zároveň budou ochotni psát deníčky pod nickem tady na eMiminu a inspirovat ostatní uživatelky a uživatele a budou si péči užívat. :)

Jak se o péči přihlásit?

Do neděle 17. 6. napište v soukromé zprávě adminovi nebo na adresu info@emimino.cz, že máte zájem o nadstandardní péči od kliniky GENNET a splňujete výše uvedená kritéria. Zkuste také napsat něco o sobě a o svém snažení.

Podívejte se na příběhy maminek z Gennetu.

Držíme palce!

Spolupráce bude probíhat dle obecných pravidel soutěží na eMiminu.

Váš příspěvek