Reklama

Cesta k miminku: Získejte nadstandardní péči na IVF klinice zdarma

Snažení o miminko

Hledáme pár, resp. ženu, která by se o své zkušenosti podělila, a tak inspirovala a podpořila i další uživatelky. Na oplátku pár získá zdarma nadstandardní péči odborníků na klinice GENNET.

Víme, že pár, který se rozhodne pro návštěvu kliniky asistované reprodukce, prochází nelehkým životním obdobím. Proto jsme se ve spolupráci s klinikou GENNET rozhodli, že to jedné a jednomu z vás co nejvíce zpříjemníme.

Čím vás budeme rozmazlovat?

Klinika GENNET patří mezi přední IVF centra v ČR zejména díky komplexnosti nabízených služeb v rámci neplodnosti, a proto se váš lékař, kromě samotné léčby neplodnosti metodou IVF, zaměří zejména na zjištění její příčiny. Komplexní zdravotní vyšetření vám pomůže odhalit také případné genetické či imunologické překážky přirozeného početí a díky vhodně stanovené léčbě tak vzroste vaše šance na úspěch.

Součástí péče jsou i přednostní VIP termíny konzultací s lékařem. Díky nim se vyhnete dlouhým čekacím lhůtám, které nejsou nijak neobvyklé. Čeká vás individuální přístup v průběhu celé léčby. Za cyklus nezaplatíte ani korunu z vlastní kapsy nad rámec pojištění. To znamená, že získáte zdarma i všechny laboratorní metody v rámci IVF, které vám doporučí lékař. Mezi nejčastěji doporučované laboratorní metody patří například ICSI nebo prodloužená kultivace embryí.

Pokud se vše povede a otěhotníte, máte u nás zdarma prenatální genetické vyšetření plodu z krve matky.

Koho hledáme?

Hledáme pár s partnerkou ve věku 30-39 let. Partneři žijí v ČR, mají české zdravotní pojištění a nemají předchozí zkušenost s IVF. Zároveň budou ochotni psát deníčky pod nickem tady na eMiminu a inspirovat ostatní uživatelky a uživatele a budou si péči užívat. :)

Jak se o péči přihlásit?

Do neděle 17. 6. napište v soukromé zprávě adminovi nebo na adresu info@emimino.cz, že máte zájem o nadstandardní péči od kliniky GENNET a splňujete výše uvedená kritéria. Zkuste také napsat něco o sobě a o svém snažení.

Podívejte se na příběhy maminek z Gennetu.

Držíme palce!

Spolupráce bude probíhat dle obecných pravidel soutěží na eMiminu.


Reklama


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama