Nakupujte s Ona Dnes kupóny až s 50% slevou

  • Komerční sdělení
  • 10.05.19

Nakupovat se slevami je o dost zábavnější. Od 13.–19. května se můžete těšit na jarní nákupy za akční ceny s Ona Dnes. Oblíbená slevová akce už má letitou tradici. Ve svých oblíbených obchodech a e-shopech díky ní můžete nakupovat o dost levněji.

Nákupy s tradicí


Poprvé se slevové kupony Ona Dnes objevily už v roce 2010 a v posledních letech tato akce probíhá s železnou pravidelností dvakrát ročně vždy na podzim a na jaře. Těšit se můžete na slevy až 50 % ve vybraných kamenných prodejnách a e-shopech.

Seznam všech e-shopů a kamenných prodejen, které se do akce Ona Dnes nákupy zapojily, najdete na webu Ona Dnes nákupy.

Jak na to?

Slevovou knížku najdete v magazínech Ona Dnes a Dnes + TV v pondělí 13. 5. a ve čtvrtek 16. 5. jako přílohu magazínů deníku MF Dnes. Slevové kupóny se týkají různých produktů i služeb z oblasti krásy, módy, knih, hraček, potřeb pro děti, věcí do domácnosti, cestování i zážitků.

Kupóny Ona Dnes budou dostupné také v mobilní aplikaci PORTMONKA. Tu si můžete stáhnout bezplatně a funguje online i offline. Obchody navíc uznávají také elektronickou verzi, takže si kupóny nemusíte tisknout.

Užijte si nákupy s Ona Dnes!Užijte si nákupy s Ona Dnes!

Nakupujte levně oblečení i knihy

Například značka Yves Rocher přináší slevu až 35 % a vivantis.cz 25 %. Na své si přijdou i milovníci knih. Slevu 25 % a k tomu jako dárek kniha zdarma můžete využít v e-shopu albatrosmedia.cz. Stačí udělat nákup nad 350 Kč a zadat slevový kód.

Slevy pro vás přichystalo také nakladatelství Svojtka & Co. Slevový kupón vám umožní nakupovat až o 30 % levněji na e-shopu Svojtka.cz i v kamenném obchodě v Praze. U objednávek nad 1 500 Kč neplatíte poštovné.

Podívejte se, jaké knížky budou mít u vašich dětí zaručený úspěch »