Nechte se hýčkat za ceny, které se vám budou líbit

  • Komerční sdělení
  • 27.09.10

Každá maminka, která je celý den v jednom kole, si občas zatouží odpočinout, nabrat novou energii a zazářit v plné kráse jako žena. Najděte si čas na pravidelný relax a vyběhněte z koloběhu péče o své děti, vytáhněte kamarádky nebo manžela a užijte si chv

*

Nechte se hýčkat za ceny, které se vám budou líbit

Každá maminka, která je celý den v jednom kole, si občas zatouží odpočinout, nabrat novou energii a zazářit v plné kráse jako žena. Najděte si čas na pravidelný relax a vyběhněte z koloběhu péče o své děti, vytáhněte kamarádky nebo manžela a užijte si chvilku zaslouženého volna. Domluvte babičky, hlídání a naplánujte něco nevšedního. Ale pozor – není třeba utrácet, jsou stále místa, kde vás originální netradiční večer bude stát pár korun!

Je čas vyrazit - nejprve pro inspiraci...

Svůj volný den či večer si pečlivě naplánujte, vždyť není kam spěchat. Existuje místo, kde najdete každý den novou inspiraci za cenu se 40-90% slevou! Je to nákupní portál www.slevomat.cz, vyzkoušený stroj na zajímavé zážitky a velké slevy. Najdete zde poukazy do výborných restaurací za babku, nejrůznější relaxační a ozdravné masáže za zlomek ceny, slevy na zkrášlovací a zeštíhlovací procedury, slevenky do fitka, na zumbu, jógů či saunu. Výběr je obrovský ale zlevněná nabídka platí vždy jen jeden den! Vyplatí se proto být ve střehu, protože jedna lákavá nabídka střídá druhou.

Romantické večery a nevšední gastro zážitky

Je libo užít si romantický večer ve dvou ve výtečné sushi restauraci nebo objevit kouzlo indické kuchyně? Nebo máte chuť potěšit svého drahého romantikou s pořádným steakem? Na Slevomatu pravidelně najdete poukazy do typických českých i exotických restaurací a kaváren za zlomek ceny.

Zaplaťte jen 299 Kč a ochutnejte cokoliv z nabídky Sushi v hodnotě 600 Kč. Pronikněte do tajů japonské kuchyně s Momo Sushi s 50% slevou!

Odpočívejte a nechte se hýčkat!

Zkusila jste někdy relaxační čokoládovou nebo medovou ozdravnou masáž? Svěřte se do rukou masérů, kteří vám dobijí energii, vzpruží unavené tělo a osvěží vaši mysl za ceny, které se vám budou líbit.

495 Kč za fantastickou thajskou masáž v jednom z nejluxusnějších wellness center v Praze! Udělejte svému tělu dobře v nádherném prostředí s 50% slevou!!

Hubněte s rozvahou a chytře

Pokud máte pocit, že potřebujete vytvarovat některé partie svého těla, dostat se zpět do formy a zbavit se přebytečných kil, vyberte si způsob, který vám bude nejvíce vyhovovat. Je spousta novinek, které jste možná ještě neprozkoumali. Slyšeli jste již o bezbolestné kavitační liposukci, která probíhá během relaxace s hudbou za použití ultrazvuku? O zeštíhlovacím stroji VacuShape a o vibračním cvičení na Power Plate? Nebo se chcete ponořit do víru populární temperamentní zumby? Na Slevomatu pro vás připravujeme zajímavé novinky, které můžete vyzkoušet s obrovskými slevami.

299 Kč za zeštíhlující trojkombinaci VacuShape, Vacu Styler a Slide Styler se zábalem. Zničte celulitidu, rozprouděte lymfatický systém a uberte v problematických partiích. Dnes neuvěřitelná sleva 82%!

Prohlédněte si nejoblíbenější prodejní akce a nezapomeňte - každý den vás na Slevomatu čeká jedna nová inspirace!