Nejlepší hračky na ven: Vítězí odolná klasika

Nejlepší hračky na ven: Vítězí odolná klasika

Venku je teplo a krásně, ale vaše dítko se nechce odlepit od pohádky na tabletu? Jděte na to chytře a pořiďte mu hračku na ven. Díky novému odrážedlu, křídám, nebo výbavičce na písek z bazaru si na tablet už ani nevzpomene.

Hurá na písek

V záplavě hřišť a herních koutků stále bezkonkurenčně vítězí obyčejné pískoviště. Pokud se o to své nemusíte dělit a máte jej doma na zahradě, chraňte jej před nezvanými zvířecími návštěvníky. Že bude písek pořád čistý a udržovaný, zajistí dětský zahradní set s vestavěným pískovištěm. To se dá snadno přikrýt. Prázdné poslouží jako uložiště na odložené hračky.

Jak předejít tomu, aby se bábovičky, náklaďák na písek nebo sada na pískoviště nepovalovaly, kam jen oko dohlédne? "Jedni sousedi mají na zahradě postavený menší stan a dávají hračky tam, druzí pořídili plastový domeček, radí Ukulina v diskusi Kam uklízíte hračky na zahradě.

Dochází vám inspirace? Nové básničky při stavění bábovek najdete v diskusi

Malí dospělí

Kupujete svým dětem drahé multifunkční hračky a jim stačí obyčejné dětské hrabičky? Pak jim radost zaručeně udělá sekačka na trávu nebo třeba dětské kolečko na hlínu a další nástroje, které obvykle používají dospělí. „Děti moc rády napodobují rodiče a hezky se při tom vyřádí a unaví,“ radí lumaťa v diskusi Hračky na zahradu Dítěti by do rukou nikdy neměly přijít opravdové zahradní nástroje, ale pouze dětské napodobeniny. Malé kutily nadchne třeba bezpečná dřevěná sada pro truhláře.

Odrážedla, odstrkovadla a jiná vozítka

Rozšiřte svému dítěti vozový park a pořiďte mu odolné odrážedlo nebo odstrkovadlo. Pokud chcete, aby vám vozítko nějakou dobu vydrželo, pořiďte multifunkční jezdítko. S ochranou proti pádu a namontovanou opěrkou na nohy jej máte plně pod kontrolou vy. Bez opěrky nohou poslouží jako chodítko, bez ochranné bariéry se zase mění v odrážedlo.

Nevíte, které vybrat? Ptejte se odborníka v poradně pro odrážedla

Zábava pro všechny

A co když máte dětí na zabavení víc? Zkuste „společenské hry, míčové hry, něco, co se dobře omývá,“ jak radí bob80 v diskusi Hračky na ven, zahradu.. Obyčejný stolní tenis je nenáročný a rozvíjí dětskou motoriku. Ti nejmenší si vystačí s obyčejnými omyvatelnými míčky. Na údržbu ovšem není náročný ani látkový míček. Ten vycpaný dutým vláknem můžete s klidným srdcem vyprat v pračce. Větším dětem pořiďte barevnou křídu a pomozte jim najít bezpečné místo na chodníku. Čím větší kyblík s křídami, tím déle si děti vyhrají.

Hračky na ven, které děti nepustí z ruky, najdete v Bazaru

S čím si venku nejraději hrají vaše děti?

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
Annapavelkovaml
4.5.16 17:21

My máme opačný problém, neumím dítě dostat domů :mrgreen: a tablet ji nějak nezajímá

  • Nahlásit
  • Upravit