Největší módní a dětský bazar v ČR – Jarmark OnaDnes.cz se blíží

Pořiďte si něco nového na Jarmarku OnaDnes.cz, který se uskuteční 28. dubna na Výstavišti v Pražských Holešovicích. Svou účastí přispějete na pomoc rodině v nesnázích.

Největší módní a dětský bazar v ČR – Jarmark OnaDnes.cz se blíží

Kupte si oblečení od známých osobností

Magazín OnaDnes.cz ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové dětem a Nadací Agrofert pořádá 28. dubna dobročinný Jarmark OnaDnes.cz. V průmyslovém paláci v pražských Holešovicích to nejlepší ze svých skříní nabídne bezmála pět stovek prodávajících. Zboží bude za lidové ceny a půjde například o dámské a dětské oblečení. Mezi prodávajícími potkáte také zpěvačku Báru Basikovou s dcerami a herečku Veroniku Žilkovou. Některými kousky navíc přispějí do charitativní aukce.

Výtěžek Jarmarku pomůže dětem

Šestičlenná rodina Štěrbových z Uherského Ostrohu se dostala do těžké životní situace. Poté, co si manželé Štěrbovi vzali hypotéku na dům, jim osud začal lidově řečeno „házet klacky pod nohy“, a proto přestali být schopni dluhy splácet. Jejich čtyřem dětem nyní hrozí dětský domov.

Jarmark OnaDnes.cz pomůže rodině postavit se na vlastní nohy. Každý jeho návštěvník přispěje nejen svým vstupným, ale zároveň každou kávou, sušenkou i párkem v rohlíku, které si na akci koupí, všechny stánky totiž přispívají částí svého zisku na akci.

Přečtěte si celý příběh rodiny Štěrbových. Přispět jí můžete i prostřednictvím veřejné sbírky na čísle účtu Nadace Terezy Maxové dětem 2102710424/2700 s variabilním symbolem 280418.

Na Jarmark je vstupné 30 korun a každý návštěvník dostane látkovou nákupní tašku s logem OnaDnes.cz a aktuální vydání deníku MF DNES.

Autor:

My píšeme, vy čtete. Pokud chcete zapřáhnout naše klávesnice, posílejte své tipy na info@emimino.cz. více

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...