Objevte novou jarní a letní kampaň značky Apart, která vsází na přirozenost a ženskost

Dnešní doba je dynamická a uspěchaná, proto se Apart ve své jarní a letní kampani rozhodl vrátit ke kořenům a zaměřit se na návrat k přírodě, klidu, přirozenosti a ženskosti. Podívejte se, na co se v nových kolekcích můžete těšit.

Objevte novou jarní a letní kampaň značky Apart, která vsází na přirozenost a ženskost Vsaďte na jemný design podtrhující vaši přirozenou krásu. Zdroj: Apart.cz.

V kampani zazářily slavné modelky

Celá kampaň je provázena příjemnou, uklidňující atmosférou, kterou vytváří především malebné zákoutí městečka Marbella – nejslavnějšího letoviska ve Španělsku. Tato oblast však nebyla vybrána náhodně – v loňském roce totiž Apart na místním trhu uvedl své šperky a sklidil velký úspěch. Hvězdami letošní kampaně se staly talentované účastnice posledních dvou řad soutěže „Top Model” – Kasia Szklarczyk a Olga Kleczkowska, které před objektivem Marcina Tyszki představily jarní a letní novinky.

Hitem letošního jara a léta jsou i perly a motivy přírody, jako jsou stromy, listy či květiny. Zdroj: Apart.cz.Hitem letošního jara a léta jsou i perly a motivy přírody, jako jsou stromy, listy či květiny. Zdroj: Apart.cz.

Ve znamení minimalismu

Kampaň je věnovaná především zlatým a stříbrným šperkům s přirozenými, minimalistickými detaily. Jedná se o vzory s jednoduchými tvary, filigránovými ozdobnými motivy a drahými kameny. Díky své jemnosti vypadají tyto doplňky fantasticky a je možné jich nosit hned několik najednou. Jelikož k sobě šperky Apart perfektně ladí, mohou se jednotlivé náhrdelníky a náramky z různých kolekcí vzájemně kombinovat, a to včetně těch nejnovějších kousků z kolekcí Secret Garden, Magic Moment nebo La Donna.

Zapojte svou fantazii a vytvořte si originální šperky podle vlastních představ díky kolekcím Beads a Charms, které nabízí spoustu kouzelných přívěsků a korálků. Jedním z aktuálních trendů jsou také kruhové náušnice, které se velice často objevují právě na fotografiích z kampaně.

Kolekci Beads a Charms si zamilujete. Zdroj: Apart.cz.Kolekci Beads a Charms si zamilujete. Zdroj: Apart.cz.

Nová kampaň symbolizuje především ženskou přirozenost, klid a vnitřní rovnováhu. V tomto okouzlujícím příběhu jsou šperky Apart harmonickým doplňkem krásy každé ženy.

Témata článku

Přečtěte si také