VIDEO: Rady pro mámy od mámy. Podívejte se na show MAMA KYDY

Možná ji poznáte po hlase. Moderátorka a dvojnásobná maminka Ivana Kulhánková alias MAMA KYDY totiž vloni rozjela úspěšný podcast (nejen) pro matky. A stejnojmenný pořad nyní moderuje i na stanici Óčko. Zve si do něj slavné maminky, se kterými si povídá o různých mateřských tématech. O čem je první díl?

VIDEO: Rady pro mámy od mámy. Podívejte se na show MAMA KYDY Pořad MAMA KYDY s Ivanou Kulhánkovou vysílá televize Óčko. Zdroj: MAMA KYDY

Na dětském hřišti se mnoho dětí zabaví samo a snadno. Jak je ale pak dostat domu, když nechtějí? Často používané rodičovské strategie se nevyplácí. První chyba je náhlé rozhodnutí a vytrhnutí dítě z jeho právě prožívané aktivity. A pochopitelnou nespolupracující reakci se pak snaží rodiče rychle a rázně vyřešit. Ať už zastrašováním (jdu sama a nechám tě tady) anebo uplácením (když půjdeš, dostaneš doma zmrzlinku).

Opačný extrém mají zase benevolentní rodiče, kteří se dítěti zcela podřídí a na hřišti zůstanou, i když to může nepříjemně narušit další plány. Pokud opravdu potřebujete z hřiště odejít a zároveň nechcete vyvolávat scénu, podívejte se na první díl nové show MAMA KYDY.

Pokud přece jen preferujete audio nad videem, pusťte si MAMA KYDY podcast na Spotify »

Přečtěte si také