Bosch přichází s vysavači na míru. Neprobudí spící dítě a zamaskují přítomnost mazlíčka

Preferujete sáčkové nebo bezsáčkové modely vysavačů? Je pro vás nejdůležitější nízká hlučnost nebo extra výkon? Nový sortiment vysavačů Bosch přináší řešení pro všechny vaše potřeby. Navíc se zárukou až 10 let.

Bosch přichází s vysavači na míru. Neprobudí spící dítě a zamaskují přítomnost mazlíčka Vysavače ProAnimal, ideální pro rodiny s domácími mazlíčky. Zdroj: BSH domácí spotřebiče.

Ideální pro rodiny

Vysavač ProFamily, ideální pro rodiny, zvláště s malými dětmi. Zdroj: BSH domácí spotřebiče.Vysavač ProFamily, ideální pro rodiny, zvláště s malými dětmi. Zdroj: BSH domácí spotřebiče.

Bosch nabízí celou řadu vysavačů ideálních pro rodiny. Zvláště domácnosti s malými dětmi určitě uvítají modely ProFamily, které kombinují vysokou úroveň filtrace, tichý chod a navíc mají hubici s lapačem malých předmětů – třeba kostiček Lega. Do rodiny s alergiky se zase ideálně hodí vysavače s tou nejlepší filtrační technologií. Speciální filtry UltraAllergy, které zachytí i ty nejjemnější pylové částice, chlupy nebo roztoče, najdete ve vysavačích ProHygienic.

Rodiny, pro něž je nejdůležitější tichý provoz, ocení modely ProSilence s mimořádně tichým motorem (hlučnost od pouhých 66 dB, což odpovídá šumění moře). Je s nimi tedy možné uklízet i v době, kdy budou vaši drobečkové spát. A pokud hledáte maximální výkon, ideální pro vás budou vysavače ProPower. Ty mají turbo hubice, které současně vysávají, kartáčují a rozmotávají kobercová vlákna a zaručují tak perfektní výsledky na všech druzích povrchu.

Vysávejte #likeabosch

Ideální pro domácnosti se zvířaty

Dálkové ovládání je příjemným bonusem. Zdroj: BSH domácí spotřebiče.Dálkové ovládání je příjemným bonusem. Zdroj: BSH domácí spotřebiče.

Pro domácnosti s chlupatými mazlíčky jsou určeny vysavače ProAnimal. Díky hubici AirTurboPlus vysají všechny možné nečistoty a chlupy až o 30 % rychleji, než vysavače se standardními hubicemi. Vysavač navíc automaticky přizpůsobuje otáčky různým povrchům a díky samočisticímu systému zaručuje snadnou údržbu. Sáčky AirFresh zase pomohou odstranit nepříjemné pachy.

Za zmínku stojí vybrané modely sáčkových vysavačů Bosch Serie | 6, ke kterými se už nikdy nebudete muset ohýbat. Mají totiž dálkové ovládání – nastavení výkonu je možné pohodlně upravovat přímo na rukojeti. A protože v každé domácnosti existují špatně dostupná místa, nabízí tyto vysavače integrovaný víceúčelový kartáč pro snadné a bezpečné vysávání nábytku, žaluzií nebo stínidel. Tyto modely vás zaujmou svým prémiovým designem s matným povrchem a LED světly.

Objevte svůj vysavač značky Bosch »

Témata článku

Přečtěte si také