Nutrilon pokračovací a batolecí mléka: inspiraci hledáme v přírodě, ale za využití inovativních technologií

Přestože je kojení nejlepší způsob výživy miminka, ne vždy se kojit podaří. Když pediatr rozhodne, že je vhodný dokrm, vyberte pokračovací kojeneckou a batolecí výživu. Sáhněte po té, která je vyráběna z pečlivě vybíraných surovin a svým složením podporuje imunitu a zdravý vývoj vašeho děťátka.

Nutrilon pokračovací a batolecí mléka: inspiraci hledáme v přírodě, ale za využití inovativních technologií Budoucnost našich dětí je důležitá. Zdroj: www.nutrilon.cz.

Příběh Nutrilonu začíná na farmách

Pokračovací a batolecí mléka Nutrilon jsou vyráběna z vysoce kvalitního mléka od kraviček z kontrolovaných chovů, které jsou chované na farmách, kde mají vhodné podmínky k pastvě. Každá kravička je 100% dohledatelná a díky tomu je zaručena kvalita mléka. Proto mají pokračovací a batolecí mléka Nutrilon tak lahodnou chuť.

Společnost Nutricia si dodavatele pečlivě vybírá. Všichni prochází přísným výběrovým řízením, které trvá až 5 let. Dlouhodobá spolupráce s nimi v některých případech trvá i půl století. Několikrát do roka také zástupci společnosti klíčové dodavatele navštěvují, aby se ujistili o kvalitě mléka. Dbají na to, aby se kravičky měly dobře – jen tak je možné získat mléko vysoké kvality a lahodné chuti.

Příroda: zdroj toho nejlepšího

Zázraky přírody jsou při vývoji pokračovacího a batolecího mléka Nutrilon inspirací v hledání nových cest, jak zlepšit zkušenost s pokračovací kojeneckou a batolecí výživou. Inovativní technologie zase zaručí uchování toho nejlepšího z přírody. Vše, co opustí výrobu, musí mít zaručenou vysokou kvalitu. A to i během přepravy a skladování.

Dodavatelé mléka jsou pečlivě vybíráni. Zdroj: www.nutrilon.czDodavatelé mléka jsou pečlivě vybíráni. Zdroj: www.nutrilon.cz

Mateřské mléko pro zdravý vývoj a imunitu

Díky vyvážené stravě, správné životosprávě a dostatku podnětů se bude vaše děťátko rozvíjet, růst a poznávat svět. Významnou roli hraje mateřské mléko, jehož prostřednictvím kojenec přijímá nejen hlavní živiny, ale i prospěšné protilátky, které jsou důležité v boji s viry nebo bakteriemi. Období prvních 1 000 dní života je zásadní pro vývoj imunitního systému miminek.

Výzkumy prokázaly, že díky kojení se snižuje pravděpodobnost vzniku ekzému, astmatu, alergií či obezity v pozdějším věku dítěte. Kojení má celou řadu benefitů pro maminku i děťátko! Lékaři také upozorňují na fakt, že dlouhodobé kojení může fungovat jako prevence zánětů a srdečních onemocnění v rané dospělosti.

Nutrilon rozumí mateřskému mléku

Pokračovací a batolecí mléka Nutrilon obsahují pouze pečlivě vybrané ingredience, přizpůsobené výživovým potřebám dětí. Základem je jedinečná receptura, která je neustále vylepšována v nejmodernějších vývojových centrech po celém světě. V nich se více než 500 vědců aktivně věnuje výzkumu mateřského mléka. Díky tomu jsou výrobci pokračovacího mléka Nutrilon mateřskému mléku ještě blíže.

Nutrilon je jediné pokračovací mléko s unikátní směsí oligosacharidů a důležitými živinami přirozeně se vyskytujícími v mateřském mléce (1). Díky tomu podporuje imunitu a zdravý vývoj (2) vašeho miminka.

Výzkum mateřského mléka. Zdroj: www.nutrilon.cz.Výzkum mateřského mléka. Zdroj: www.nutrilon.cz.

Zodpovědnost vůči miminkům i přírodě

Aby miminko dostávalo to nejlepší od samého začátku, je receptura neustále vylepšována. Snahou je vytvořit produkty té nejvyšší kvality, které jsou zároveň přátelské k přírodě a zůstávají jednoduché na použití. Zodpovědnost vůči životnímu prostředí leží výrobci na srdci - společnost Danone se zavázala do roku 2025 k produkci 100% recyklovatelných obalů.

Objevte Nutriklub – průvodce mateřstvím od odborníků »

  • (1)Jediné mezi nejprodávanějšími řadami pokračovacích mlék na českém trhu obsahuje směs prebiotických oligosacharidů GOS/FOS a také 3´GL (3´- galaktosyllaktóza) - oligosacharid přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Zdrojem 3´GL je náš unikátní proces. Obsahuje také omega 3 a 6 mastné kyseliny (DHA, ALA, LA, AA) přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Všechna pokračovací mléka obsahují DHA, ALA a LA.
  • (2)Pokračovací a batolecí mléka Nutrilon, tak jako všechna pokračovací kojenecká mléka, obsahují vitamíny C a D přispívající k normální funkci imunitního systému, kyselinu alfa-linolenovou, , vitamin D potřebný pro normální růst a vývoj kostí u dětí.
  • Důležité upozornění: Kojení je nejlepším způsobem výživy dětí. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Způsob použití a další informace na obalech. Potravina pro zvláštní výživu.

Přečtěte si také