Praním prádla svých ratolestí pomůžete maminkám v azylových domech

Do 30. 9. 2020 z každého zakoupeného produktu Lovela Baby půjdou 3 Kč na pomoc azylových domů Armády spásy.

Praním prádla svých ratolestí pomůžete maminkám v azylových domech Koupit můžete jakýkoliv prostředek Lovela Baby a tak pomoci. Zdroj: Shutterstock

Lovela Baby spojila své síly s Armádou spásy a do 30. 9. z každého zakoupeného výrobku daruje 3 Kč na pomoc rodinám, které se ocitly v nelehké životní situaci.

Armáda spásy spojila své síly se značkou Lovela Baby. Zdroj: Armáda spásy.Armáda spásy spojila své síly se značkou Lovela Baby. Zdroj: Armáda spásy.

Jaké přípravky koupit a kde?

Můžete sáhnout po přípravcích Lovela Baby ve všech formátech přes tekuté prací přípravky, prášky na praní, gelové kapsle na praní až po aviváž. Pořídíte je snadno ve vaší drogerii, hypermarketu, supermarketu nebo u internetových prodejců, například v prodejnách DM, Rossmann, Tesco, Albert, Globus.

Proč právě Lovela Baby a Armáda spásy?

Značka Lovela Baby totiž pomáhá maminkám v péči o jejich děti a to od prvního dne života. Vyrábí hypoalergenní dermatologicky a klinicky testované prací prostředky, které jsou bezpečné pro pokožku těch nejmenších, ale jsou vhodné i pro děti či dospělé trpící alergiemi nebo atopickou dermatitidou.

Přečtěte si náš rozhovor se sociální pracovnicí Armády spásy a zjistěte, komu koupí Lovela Baby pomůžete »