Žádný holý krk a nastydlé uši. Šály a čepice, které děti opravdu unosí

Oblékání dětí do studeného počasí dává rodičům pořádně zabrat. Spousta vrstev, brečící miminko a teplo v bytě. Tak málo stačí k tomu, abychom ztratili nervy i trpělivost. Vybrali jsme pro vás několik šikovnaých pomocníků, které vám oblékání potomka urychlí a děti udrží v teple i v chladném počasí.

Šálu vyměňte za nákrčník


Pokud vám letos šálu neupletla babička, vsaďte na praktické nákrčník. Šála dětem často padá a nákrčníky více zahřejí. Do velké zimy oblékněte dětem nákrčník společně s rolákem. Nákrčník nebude nikde překážet, zahřeje a zůstane na místě. Ty z prodyšnějšího materiálu můžete využít i teď, na podzim. Děti neprofouknou a nebude jim zbytečné horko. Šikovné jsou i šátky s patentkou, které navléknete a sundáte raz dva.

Pletené s láskou jsou ty nejlepší. Ručně vyráběné šály najdete v Bazaru.

Uši pořádně v teple


Zatímco jednobarevný kulíšek se hodí k celému šatníku, v čepici s oušky bude váš miláček neodolatelný. Při výběru dávejte pozor na materiál. Nikdo z nás by nechtěl čepici, která štípe. Nejlepší čapka je ta ze 100% bavlny.

Přečtěte si, co dělat, když vaše ratolest čepici na hlavě prostě nesnese.

Prstové rukavice jen za trest!

Prstové rukavice nemají rády děti ani rodiče. Pokud chcete, aby vaše děti měly ručičky v teple, volte jednoduše palčáky. Ušetříte si tím spoustu času i ztracených nervů při navlékání a paní učitelky ve školce vám budou vděčné. Pro menší děti jsou skvělou volbou i jednoduché navlíkací rukavičky. A pokud mají rukavice šňůrku, budete mít jistotu, že děti jen tak neztratí.

Teplé a praktické punčocháče


Období punčocháčů je tu. Holčičkám vystačí šatičky, punčošky, teplá bunda a krásný outfit je na světě. Pokud vaše děti punčošky nemají rádi, zkuste legíny. A že kluky neužije na punčocháče, natož aby si na sebe nechali navléct legíny? Nevadí. V teple je udrží praktické termokalhoty.

Kupujete dětem raději jednobarevné a snadno kombinovatelné kousky, nebo u vás vítězí roztomilé oblečení s vtipným potiskem?

Témata článku

Přečtěte si také

Vyrazte do přírody se stylovým vybavením

Vyrazte do přírody se stylovým vybavením

I když si s námi aprílové počasí stále zahrává, sluníčko nás svými paprsky svádí trávit čas venku v přírodě čím dál více. Nechte se nalákat a užívejte si jara plnými doušky. Na Bazaru eMimina...

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
maminicka2017
6.10.17 15:59

Já svým dětem šiju a háčkuji :)Určitě obrázkové.

  • Nahlásit
  • Upravit