Oblíbená akce Plné Peněženky je zpět. Získejte peníze i bez nákupování

V září můžete získat peníze i bez nákupů v 760 obchodech. Navštivte například Pompo, Bambuli, Feedo, drogerii Teta nebo Dr. Maxe. Plnou Peněženku většina maminek zná, ať už díky své osobní zkušenosti, doporučením od známých, z billboardů, televizních či rozhlasových reklam a sociálních sítí. Proč byste měli Plnou Peněženku vyzkoušet i vy?

Kde se berou peníze, které Plná Peněženka rozdává?

PlnáPeněženka.cz je největší cashbackový portál v ČR a sdružuje na jednom místě více než 750 e-shopů. Najdete mezi nimi Datart, Dr. Max, Deichmann, Sportisimo nebo oblíbený Aliexpress. Plná Peněženka těmto e-shopům zajišťuje propagaci a zvyšuje dosah jejich komunikace. Za tuto službu od nich získává peníze, které rozděluje mezi svoje uživatele.

Z českých e-shopů rodiče nejčastěji získávají peníze zpět z nákupů v drogerii Teta, lékárnách Dr. Max a Benu, při nákupu hraček v Bambuli nebo Pompu, dětského oblečení na Trendy Baby a About You nebo když vybavují pokojíček na Feedo.

Jaký obnos můžete díky Plné Peněžence získat?

Kolik peněz získáte od Plné peněženky vy? Zdroj: Plná peněženka.Kolik peněz získáte od Plné peněženky vy? Zdroj: Plná peněženka.

Průměrná měsíční výplata jednoho uživatele je 453 korun. Nejaktivnější uživatelé ale zvládli získat i 100 000 korun. Největší výplata jedinému uživateli byla krásných 251 127 korun. Zrovna minulý týden vyplatila Peněženka jednomu uživateli 166 809 korun. Někdo si nechává peníze vyplácet každý měsíc, jiný šetří a pak si za nastřádanou částku dopřeje třeba dovolenou.

Plná Peněženka získala hodnocení 4,8 z 5

V Česku a na Slovensku ji využívá už téměř 700 tisíc lidí. Plná Peněženka vrací lidem peníze z nákupů od roku 2012. Od té doby uteklo hodně vody a Peněženka připsala uživatelům na jejich účty už více jak 138 000 000 korun. Spolehlivost služby dokládá i hodnocení uživatelů na Facebooku, kde lidé hodnotí Plnou Peněženku známkou 4,8 z 5.

Získejte peníze i bez nákupů

Mimo peněz z nákupů pořádá Peněženka pro registrované uživatele v průběhu roku řadu akcí, které baví a dělají radost. Vedle pravidelných týdenních soutěží jsou to několikrát do roka i velké akce: například sportovní tipovačky, kolotoč štěstí, rozdávání dárků k Vánocům nebo soutěž o 1 000 000 korun. Jedna taková akce právě startuje. Plná Peněženka rozdává uživatelům peníze i bez nákupů a to pouze za odběr newsletterů, sledování sociálních sítí nebo hodnocení e-shopů, ve kterých uživatelé přes Plnou Peněženku nakupují. Teď je ten správný čas ji vyzkoušet, protože třeba při nákupech vánočních dárků můžete získat zpátky stovky až tisíce korun.

Jak se zapojit?

Pro uživatele je služba zcela zdarma, takže stačí zadat e-mail a zaregistrovat se na Plné peněžence. Registraci jednoduše potvrdíte ve své e-mailové schránce a pak už si můžete vybrat některou z desítek slevových akcí nebo přímo některý z e-shopů. Sledujte newslettery, nakupujte a získávejte korunky do své peněženky.

Schválně, kolik peněz získáte od Plné Peněženky právě vy?

Témata článku

Přečtěte si také