Opět jsme to roztočili: Ohlédnutí za Vánočním kolotočem v roce 2021

Vánoční kolotoč se stal nedílnou součástí eMimina. Letos si už po třinácté naše uživatelky vzájemně poslaly dárečky, které opět udělaly velkou radost. Pojďme se společně ohlédnout za zatím posledním Vánočním kolotočem a pokochat se dárky, které dokonale podtrhly vánoční atmosféru. Tajný Ježíšek opět zabodoval.

Dárky z akce eMimino Vánoční kolotoč. Taky jste se letos zapojila do vánočního kolotoče? Zdroj: Redakce

Jaký byl Vánoční kolotoč 2021?

Stejně jako v předchozích letech byl i letos zájem o zapojení se do této předvánoční akce eMimina obrovský. Letos se do Vánočního kolotoče přihlásilo celkem 344 uživatelek, které se rozhodly obdarovat jinou uživatelku eMimina. Výběr je vždy náhodný a rozhodne los. Všechny zúčastněné se přihlášením zavázaly poslat dáreček na adresu vylosované maminky. A jsme moc rádi, že téměř všechny přihlášené uživatelky svůj balíček v pořádku obdržely a udělal jim obrovskou radost.

Někdy se samozřejmě může stát, že balíček z nějakého důvodu nepřijde včas nebo vůbec nedorazí. Ale naštěstí je to jen výjimečné. Většina obdarovaných se pak se svými dárky pochlubila v diskusi Vánoční kolotoč 2021 je tady.

Chcete si dárky prohlédnout? Podívejte se do alba Vánoční kolotoč 2021 »

Dárky z akce eMimino Vánoční kolotoč.Ježíšek byl štědrý a mnohdy myslel jak na děti, tak na rodiče. Zdroj: Redakce

Reakce našich uživatelek

Moc děkuji za dáreček od maminky Jitky D., který posílala do Hrušovan, fotku bohužel nepřidám, dárky už jsou rozebrané a plní svůj účel. Moc moc děkujeme.
Všem přeju šťastný nový rok. Chtěla bych moc poděkovat, že jste letos kolotoč opět pořádali. Už taky nějakej ten rok je Vánoční kolotoč mou tradicí. Jak se přihlašuje do kolotoče, začínají pro mě Vánoce. Letos to bylo opět moc fajn, diskuse fakt poklidná a super.
Já moc děkuji mamince Míše za dárečky. Synek zabavil jeden, dcerka druhý a poslední dáreček, karetní hra Virus, dělá radost všem. Moc děkujeme.
Sice až teď, ale moc bych chtěla poděkovat svému Ježíškovi @alun_ka za super a krásné dárečky, udělaly mi obrovskou radost, hlavně diář, který používám každý rok a ještě jsem neměla. Ale se vším jste se mi trefila do vkusu, tak ještě jednou děkuji a přeji krásný nový rok. Markéta.
Dárky z akce eMimino Vánoční kolotoč.Mezi dárky převažovala kosmetika, čaje a sladké i slané pochoutky. Zdroj: Redakce

Kolotoč opět rozdával radost

Tajný Ježíšek měl za úkol vymyslet dárek, který udělá radost vybrané uživatelce. Opět jste byly velmi kreativní a posílaly si originální a krásné věci. Stejně jako v minulých letech mezi nimi převažovala kosmetika, sladkosti a různé pochutiny, svíčky, drobné hračky pro děti, knížky a nechyběly také handmade výrobky. Většinou jste do balíčku vložily více dárečků a často nechyběly také drobnosti pro děti.

Děkuji svému Ježíškovi za detektivku, krásnou svíčku a další dárečky a též za dáreček pro syna. Detektivku už jsem přelouskla a zvrat v poslední kapitole mě dostal.

Rádi bychom vám za celý tým eMimina poděkovali za zapojení se do letošního Vánočního kolotoče a budeme se těšit opět na podzim tohoto roku, kdy jej společně roztočíme už po čtrnácté. A pokud jste se ještě nepochlubily se svým tajným Ježíškem, prosím udělejte to v diskuzi, přidejte fotku dárku do našeho fotoalba a podělte se o svou radost s ostatními. Vaše reakce také bude tou největší odměnou pro maminku, která vám dárek vybrala.

Přečtěte si, jak se vám líbil kolotoč také v loňském roce a těšíme se, že se letos do této předvánoční akce opět zapojíte.

Autor:

Martina je maminkou desetiletého školáka a psaní je jejím koníčkem i prací. Většinu času věnuje redakční činnosti pro eMimino a Arome.cz. Píše převážně rozhovory, příběhy, aktuality i PR články. více

Aby vám neutekla žádná výhra: Stáhněte si věrnostní eMimino kartičku do mobilu a zvyšte svoji šanci na vítězství.

eMimino kartička

Přečtěte si také