Opustil mě, když jsem otěhotněla

Vztahy

Lenka toužila po dítěti, a když se konečně zadařilo, přítel ji opustil. Řekl, že dítě nechce. Nastávající maminka tak zůstala sama, bez peněz a s pošramoceným sebevědomím. K problémům se ale postavila čelem a rozhodla se, že se sebou něco udělá. Svěřila se do rukou profesionálů, kteří z ní vykouzlí krásnou a sebevědomou ženu.

*

Mladá maminka sama vychovává malou dcerku a sama pro sebe nemá žádný volný čas. A když už se nějaká ta chvilka naskytne, chybějí peníze. Jak ze začarovaného kruhu ven? Lenka se rozhodla pro velkou životní změnu. Sebrala odvahu a přihlásila se do pořadu New Look na Playtvák.cz. Tým profesionálů v čele se známým kadeřníkem Honzou Kořínkem jí splní sen – najde pro ni nové já. Jak ona sama říká, už to, že se dokázala posadit před kameru a mluvit o svém životním příběhu, je pro ni velká zkušenost a obrovský krok kupředu.

Vypadat dobře – věřit sama sobě


Krása a sebevědomí jdou ruku v ruce. „Šedé myšky“ se královnami večírku nestanou s vyšisovanými vlasy v culíku a nevýrazným outfitem. A právě změna vizáže je prvním krokem k tomu začít si věřit a posunout se v životě o kus dále. Nemusíte hned utrácet tisíce za poslední módní kousky ve značkových buticích. Dopřejte si hodinku nebo dvě u zkušeného kadeřníka. Se správně zvolenou barvu a střihem omládnete až o několik let a celá se rozzáříte.

Proč se tedy Lenka rozhodla zúčastnit proměny?

Tatínek Barborky mě opustil v pátém měsíci těhotenství po dvanáctiletém vztahu. Snažím se, aby moje dcerka nepocítila to, že jsme zůstaly samy, ale někdy je to opravdu těžké… Ještě pořád se s tím nedokážu smířit. Chtěla bych za tím vším udělat tlustou čáru a začít úplně nový život. Chci, aby moje dcerka na mě byla pyšná a nemusela se dívat na utrápenou a zlomenou mámu. To je důvod, proč jsem se chtěla zúčastnit proměny.

Proměna online


Proměny vizáže už dobře známe z televizních obrazovek. Tentokrát se na ně těšte v online prostředí internetové televize Playtvak.cz.

Zajímavé proměny, radikální změny image, ale také příběhy a osudu obyčejných žen, které potřebují pomoci. Snažíme se vybírat proměňované tak, aby jim opravdu proměna pomohla, dodala sebevědomí, aby měly šanci začít znovu. Vidět se zcela jinou optikou.

Jak dopadla proměna Lenky a jak se po ní cítí? Podívejte se na ni!

Přihlaste se i vy


Kochat se zajímavými proměnami vás určitě bude bavit, ale co takhle ji vyzkoušet na vlastní kůži? Přihlaste se do pořadu!
Jak na to?
Na email: promena@honzakorinek.cz pošlete:

  1. svoji fotografii
  2. důvod, proč bychom si měli vybrat právě vás
  3. věk

Témata článku

Váš příspěvek
opičkamaličká
Ukecaná baba ;) 1823 příspěvků 28.02.17 20:58

Krásná změna a empatie kadeřníka, bomba :-)

Mikejha
Stálice 53 příspěvků 28.02.17 12:46

Slecne to moc slusi!

Vložit nový komentář