Originální školní potřeby? I letos frčí superhrdinové a princezny

Nákupy a slevy

Spolu s prvním zářijovým dnem přibude na nákupní list rodičů i spousta nových školních potřeb. Potřebuje vaše dítě vedle pastelek a knížek také nový penál a přezůvky? Hledejte na bazaru eMimina. Najdete tu originální školní potřeby s oblíbenými dětskými postavičkami a zároveň i ušetříte. Na výběr jsou oblíbení superhrdinové i princezny.

Penály s oblíbenými motivy


Klasickým dvoupatrovým penálem nikdy nic nezkazíte. Školákům se tam vejde všechno, co potřebují. Každé dítě ale touží po penálu s oblíbenou postavičkou. Mimoni, Spiderman nebo princezna Elsa udělají radost každému školákovi. A pokud chcete ušetřit čas i peníze, podívejte se po penálech, které jsou už kompletně vybavené.

Důležitá je i motivace


Učení nemusí být jenom povinnost, ale i zábava. Školáky můžete motivovat třeba šikovnou tabulí, která může být hezkým i efektivním doplňkem do dětského pokoje.

Sáček na bačkory nebo na oblečení


Lámete si hlavu nad tím, do čeho dát cvičky nebo oblečení na ven? Řešením může být praktický sáček na záda. Bude se hodit i na školní výlet, místo batohu. Nezapomeňte sáček a oblečení podepsat. Předejdete tak nepříjemným záměnám.

Zábavné mlsání


Na svačinu skvěle poslouží šikovné krabičky, které bývají často i s příbory. Co by určitě dětem chybět nemělo, jsou láhve na pití. Láhev s barevným obalem nebo s oblíbenou postavičkou dítě zaujme víc než obyčejná lahev. Nebudou tak zapomínat ani na pitný režim.

Jaké školní potřeby pořizujete letos vy? Podělte se s námi v komentářích.

Témata článku

Váš příspěvek
luloinka
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 25.08.17 20:12

Jo jo, dcera jde až za rok, ale už má doma batoh (na výlety, ne aktovka), penál, desky na sešity, sešity, tužky atd vše s Ledovým královstvím ;-)

Uživatel je onlineM_Vladim
Echt Kelišová 9850 příspěvků 24.08.17 16:41

A co vyšší ročníky?
Nezlobte se, ale trochu mi to připomíná reklamu. A když už, tak už - co třeba Hurvínek a Spejbl?

Vložit nový komentář