Oslavte Mezinárodní den dětí s Canpol babies: Dárečky rozdáváme celý týden

O čem všichni mluví

Blíží se Mezinárodní den dětí, během kterého si připomínáme, že děti mají nárok na láskyplný domov a hřejivou náruč rodičů. Rozmazlete své děti originálními dárky od značky Canpol babies.

Jak soutěžit o dárečky pro děti s Canpol babies

Sledujte náš týdenní kalendář a vyhrajte každý den nové balíčky pro své nejmenší. Jak na to?

Na stránkách eMimino.cz se 1. června objeví týdenní kalendář. Otevírejte každý den okénka, odpovězte na otázku a vyhrajte barevný dárek od značky Canpol babies. Soutěžit můžete každý den po dobu jednoho týdne.

V okénkách předchozích dní uvidíte správnou odpověď a vítězky. Dárečky posíláme po skončení soutěže, nejpozději však do týdne od výhry.

O značce Canpol babies

Bratři Tomáš a Kryštof asi v 90. letech netušili, že z malé rodinné firmy vybudují časem celosvětovou a uznávanou značku kojeneckých potřeb pro miminka a jejich maminky.

Značka Canpol babies má své věrné zákazníky ve více než 50 zemích celého světa a v České republice se pyšní skvělým postavením, a to hlavně díky své dlouholeté tradici, spokojeným zákaznicím, ale i inovativnímu přístupu, novým technologiím a bezpečným materiálům.

Maminky se na značku Canpol babies s oblibou obracejí při nákupu kojeneckých lahví, dudlíků, nevylévacích hrníčků, prvního nádobí pro děti, ale také při přípravě věcí do porodnice a v období šestinedělí. Značka Canpol babies usnadňuje maminkám mateřství i péči o miminka. S láskou již 25 let.

Hodně štěstí ve hře a krásný Den dětí přeje tým Canpol babies a eMimino.cz.

Váš příspěvek