Otáčíte se občas při řízení na svou ratolest?

  • Komerční sdělení
  • 14.11.19

Díky digitální video chůvičce do auta už se nemusíte otáčet směrem k vaší ratolesti a můžete se věnovat bezpečnému řízení.

* Cestujte s dětmi bezpečně. Zdroj: Profimedia.cz.

Bezpečné cestování na prvním místě

Pozornost věnovaná řízení a silničnímu provozu může být kvůli malému dítěti na zadní sedačce značně snížena.Snaha zjistit, jestli je vzadu vše v pořádku, znamená otočit se, a tím pádem riskování zdraví posádky vozu i ostatních řidičů, případně chodců.
Právě na bezpečnost pamatuje digitální video chůvička do auta i do domácnosti, BAYBY BBM 7030. Přísavky obou částí chůvičky, speciálně vyvinuté pro pevné uchycení na skle,drží na okně auta, tak doma na oknech, zrcadle, nebo nábytku.
Odtud, obdobně jako při cestování, chůvička spolehlivě ohlídá bezpečí děťátka a jeho komfort.

Dostatečná pozornost při řízení díky nočnímu vidění

Chůvička BAYBY BBM 7030. Zdroj: FAST ČR.Chůvička BAYBY BBM 7030. Zdroj: FAST ČR.

LCD barevný displej velikosti navigace (uhlopříčka 3,5") se držákem s přísavkou přichytí na čelní sklo a stejně se připevní na boční okénko vedle dítěte druhá část s digitální bezdrátovou kamerou. Kvalitní přísavky obě části přidrží na správném místě i na opravdu hrbolatých cestách. Rameno držáku kamery je díky kloubovému mechanismu a aretačnímu šroubu nastavitelné do mnoha poloh pro co nejlepší monitorování dítěte.
Navíc kamera má opravdu široký úhel záběru. Disponuje i funkcí nočního vidění, takže rodiče mají dítě ve dne v noci na očích, aniž by přestali věnovat dostatečnou pozornost řízení.
LED indikátory na monitoru i kameře signalizují, zda jsou jednotky zapnuté.

Soukromí díky šifrovanému přenosu

K přenosu obrazu i zvuku je využívána bezdrátová digitální technologie 2,4 GHz a hlasitost lze nastavit ovládacím kolečkem na levé straně monitoru dle potřeby a okolního hluku. Funkce šifrovaného bezdrátového přenosu a automatické volby volného kanálu zaručuje soukromí a jistotu, že uslyšíte a uvidíte pouze své dítě.

Obraz vždy po ruce

Dosah signálu mezi kamerou a monitorem je až 250 m, což oceníte zejména v situacích, kdy dítě v autě usne a vy třeba na benzínové pumpě potřebujete natankovat a vyběhnout k pokladně zaplatit. Díky digitální video chůvičce BAYBY BBM 7030 nemusíte řešit otázku „vzbudit, či nevzbudit?“. Obrazovku si jednoduše vezmete s sebou.

O intenzitě signálu, průběhu nabíjení a stavu nabití baterie informují ikonky na displeji, na překročení dosahu signálu, jeho výpadek nebo rušení vás chůvička upozorní nápisem „NO SIGNAL“ na obrazovce.

Snadné nabíjení

Rodičovská jednotka s LCD displejem i bezdrátová kamera mají v sobě zabudované nabíjecí baterie Li-Ion 3,7 V s kapacitou 950 mAh pro rodičovskou a 900 mAh pro dětskou jednotku. Kromě adaptéru do síťové zásuvky se chůvička dodává samozřejmě i s nabíječkou do automobilu, aby mohla být opravdu neustále v provozu.

Chůvička BAYBY BBM 7030 v akci

Podívejte se, co všechno chůvička BAYBY BBM 7030 zvládne »