Otestovali jsme prémiovou řadu BEBA COMFORT. Jak uspěla?

Péče o miminko

Ne vždy však kojit jde, pak je potřeba sáhnout po náhradní výživě a je jasné, že chcete zvolit tu nejlepší a nejvhodnější. Konzultace s pediatrem je vždy na místě. Otestovali jsme prémiovou řadu BEBA COMFORT.

Pro Nicolase rodiče hledají tu nejlepší volbu 1 / 5

Jako každé mámě mi záleží na výživě našeho dítěte. Když už kojení nejde, musíme sáhnout po umělé výživě a hledat tu nejlepší volbu pro náš poklad. My začali používat Bebu. Teprve ji zkoušíme a používáme krátkou dobu, ale musím říct, že mému synovi moc chutná, netrpíme žádnými bolesti bříška, nezvracíme, stolice je normální, takže zatím u nás super. Jenom škoda, že gramáže o proti konkurenci je menší, ale cenově zase vyjde dobře. Takže u nás hodnotíme kladně.

Robin spal klidně a spokojeně 2 / 5

Jsme konzervativní, takže jakmile nám jedna věc vyhovuje, většinou ji neměníme. Přesto jsme se rozhodli vyzkoušet prémiové mléko Beba, i když jinak saháme po konkurenci. Mléko dáváme už jen na spaní a občas nad ránem. První noc byla skvělá. Robin spal klidně a spokojeně. Mléko se lehce připravovalo, nehrudkovalo a šlo lehce dosáhnout správné konzistence. Už jsem ho doporučila i kamarádce.

Toníček krásně prospívá a nemá břichabol 3 / 5

Bebu využíváme zhruba od 3. měsíce, jelikož předešlé mléko malému tolik nechutnalo. Jsme velmi spokojení. Toníček krásně prospívá, nemá břichabol a já výčitky, že jsem musela po UM sáhnout tak brzy.

Vendulce mléko vždy chutnalo 4 / 5

Vendulka je už větší a mléko skoro nepotřebuje. Dáváme jí ještě mléko sem tam před usnutím, jelikož jí chutná a dobře se jí po něm spí. Lékař nám už od začátku doporučil BEBU, pouze jsme změnili BEBA Comfort 1 na BEBA Comfort 2. Mléko Vendulce dělá dobře, nikdy neměla zažívací problémy, skoro není nemocná a navíc jí chutná.

Rozárka po pár dnech pila jako ďas 5 / 5

Protože je Rozárka zvyklá na jiné mlíčko konkurenční značky, byla zprvu zaskočená a zahazovala lahvičku, ale po pár dnech pila jako ďas. Aby na to Rozárka nebyla sama, i já jsem ochutnala a potvrzuji dobrou chuť i vůni. Jediné, co mi chybí, je výstupek na okraji plechovky, o který by bylo možné zarovnat odměrku, a držák na odměrku. Plechová dóza je ale super a ihned jsem našla další využití v rámci recyklace. Příjemná je i cena, která odpovídá kvalitě. U Beba Optipro Comfort 2 se mi líbí složení, které jsem pečlivě prostudovala a také dlouholetá tradice značky na trhu, která dokazuje určité zkušenosti.

Článek vznikl ve spolupráci s Nestlé Beba.

Témata článku

Váš příspěvek
Týnka20
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 10.11.19 21:56

Bohužel jsme neměli šanci kojit a dali Nutrilon, po kterým byL malej hladovej a nevrlej, jsme dali oranžovej Sunar, který mi malýho tak zapatlal, že měl šílenou zácpu a bolení, tak jsme sáhli po Beba Sensitive, kdy stojí zrovna plechovka 500..a od ty doby, jsem měla zase spokojený miminko.. za nás je beba nej. Teď dáváme Beba Comfort 2 a jsme nadále spokojený. Sice už jen na noc, ale žádný bolení, nic… Když má někdo problémy s mlekem, snažím se podělit o naší zkušenost s Bebou, že dopadla dobře. Za nás je to top. A opravdu to není zrovna levný mlíko.. když obyč krabice 600g stojí cca 230-270kc… Ale za tu kvalitu si opravdu rádi priplatime.. :andel:

Anet 123
Stálice 71 příspěvků 9.11.19 17:38

@stinga nejlevnější na trhu? já mám Bebu Comfort a v lékárně stojí 450,– jedna dóza, takže určitě nejlevnější není, cenově je jako Nutrilon, možná myslíte normální Bebu, ale Comfort? Mimochodem, moji dceři chutná a jediná Beba Comfort ji zbavila velkého utrpení, protože v mléku jsou probiotika. Sama doktorka mi ji doporučila, a díky bohu za to. to už je hnusnější Nutrilon a sunar? no samozdřejmě, že je chutný, je přeslazený a jak první, tak i druhou dceru tak ucpal, že ani doktorka nevěděla jak z nich to hovínko dostat. :nevim:

Anet 123
Stálice 71 příspěvků 9.11.19 17:31
Také náme Bebu Comfort

Také máme Bebu Comfort, dcera trpěla na bolení bříška, měla zácpy a jediná Beba Comfort ji zbavila utrpení, kaká krásně sama, několikrát za den a bolesti bříška jsou minimální. Samozdřejmě, že mateřske mléko je pro dítě nejlepší, ale někdy se stane že matka kojit nemůže z mnoha důvodů a když se tak už stane, za mě je Beba Comfort nejlepší náhrada za mateřské mléko. :srdce:

lampicka11
Závislačka 3809 příspěvků 7.11.19 14:15

@admin to už zní lépe :potlesk: :pankac:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 12494 příspěvků 7.11.19 11:52

@Gargamel

Hezký den,

přestože se jedná o test kojeneckého mléka, chtěli jsme nadpisem říci, že přirozené kojení je vždy tou nejlepší volbou pro všechny miminka. Máte pravdu, že titulek dále nevystihoval obsah článku, tudíž jsme ho změnili. :kytka:

Děkujeme za reakce a přeji krásný den,
Zuzi

Gargamel
Kecalka 339 příspěvků 7.11.19 04:29

Prosím změňte název článku na „Vyzkoušeli jsme Bebu“, protože s kojením nemá ani za nehet nic společného. Což je škoda, docela by mě článek o kojení - nezaujatý - moc zajímal.

Ennny
Závislačka 4480 příspěvků 6.11.19 20:33

Proti UM nic nemám ale zrovna BEBA je tak hnusná až se mi uši kroutili a to jsem ji dávala jednou neteři, zlatý klasický SUNAR…

Uživatel je onlinestinga
Extra třída :D 10426 příspěvků 6.11.19 09:04

Navíc podle mne je Beba nejhnusnější UM na trhu, akorát je levné
a ten mateřský plurál v tom rádoby článku :poblion:
když už, tak napsat že je to reklama nebo recenze, o článek se nejedná ani náhodou

lampicka11
Závislačka 3809 příspěvků 6.11.19 07:35

Reklama no, jsou už i tady koukám pěkně vy***** aby člověk klikl na článek který se týká jen propagace UM které ještě není tak dokonalé :poblion:

Uživatel je onlinestinga
Extra třída :D 10426 příspěvků 6.11.19 07:21

??? trapné

Martassek
Kecalka 452 příspěvků 1 inzerát 5.11.19 17:06

To je vtip, ne? :roll:

Russet
Neúnavná pisatelka 19338 příspěvků 5.11.19 16:01

Sorry, ale hóóódně zavádějící nadpis k článku :roll:

veria
Nadpozemská drbna 26765 příspěvků 5.11.19 15:10

Kojení je to nejlepší a pod tím reklama na Bebu. :mrgreen:

Mauša5218
Stálice 81 příspěvků 5.11.19 12:31

Nevím, ale nepřijde mi, že by se zde rozebíralo kojení spíš je to reklama na Bebu. Nicméně jsem toho názoru, že kojení se nic nevyrovná hlavně proto, že děťátko je v úzkém kontaktu se svou maminkou, já sama kojila pouze měsíc pak jsem přestala mít mlíko :,( a té doby jsme byli na Sunaru a teď aktuálně malý papá také Bebu :D Nestežuje si a je spokojený ;)

Vladi87
Kecalka 176 příspěvků 5.11.19 12:07
Komercni sdeleni a ne clanek o kojeni
:pocitac:
Vložit nový komentář