Otestováno dětmi: Kniha plná pohádek a známých postaviček od Disneyho

Oblíbené postavičky od Disneyho, jako jsou Minnie a Mickey Mouse, ožívají v knížce s příběhy na dobrou noc. Jak se líbí dětem a pomáhají jim usnout?

Šíma testovat s Emou.Šíma testovat s Emou.

Šíma se o pohádky podělil se sestřičkou

Hance přišla kniha právě včas – během nouzového stavu. Syn neměl školku, takže doma probíhalo i uspávání po obědě, pro které se krátké příběhy skvěle hodily. Kniha zaujala i Hanku a jejího manžela. Rádi s ní zavzpomínali na svoje vlastní dětství.

4letému Šimonovi se knížka také moc líbila, hned poznal hlavní hrdiny. Jelikož všechny postavy už zná z pohádek v televizi, rozhodl se, že bude sám číst podle obrázků své sestřičce, která je ještě v bříšku. Ema mu za to poděkovala něžným kopáním. Kniha tak slavila úspěch hned dvakrát.

Obě děti by bez pohádek už neusnuly.Obě děti by bez pohádek už neusnuly.

Děti Jiřiny s knihou usínají každý den

Disneyovky jsou prostě boží. Co naplat, někdy dávají na frak i našim krásným klasickým pohádkám, co nám četly babičky. Mickey, Minnie, kačeři a další… kdo by je neznal. Děti je milují.

Když Jiřina dětem knížku přinesla, okamžitě svoje oblíbené hrdiny poznali: „Jé, mami, Minnie přece znám. A hurá, Mickey je tady taky!“ Veselé příběhy střídají klidné uspávanky, takže je knížka vhodná pro čtení na dobrou noc. Přijde ale vhod i během dne, když si děti (nebo jejich maminka) potřebují odpočinout. U Jiřiny doma se pohádky na dobrou noc během pár dní staly součástí každodenního uspávacího i odpočinkového rituálu.

Malá čtenářka Emily.Malá čtenářka Emily.

Emily uchvátily krásné ilustrace

Pětiletá Emily byla mile překvapená, že jsou v knížce „malé verze“ jejích oblíbených postaviček, tedy malá Minnie, malý Goofy a další. Pohádky jsou svým rozsahem dlouhé tak akorát na přečtení před spaním, a když se nechce spinkat, přečte jí maminka nebo tatínek ještě básničku na dobrou noc.

Všichni tři prý hodně oceňují krásné ilustrace, které zaujmou a doplní příběh. Někdy si je Emily během dne sama prohlíží a vymýšlí si k nim svůj vlastní příběh.

Čtete dětem pohádky na dobrou noc?

Článek vznikl ve spolupráci s nakladatelstvím Egmont ze skupiny Nakladatelského domu Albatros Media.

Autor:

Lucka v eMiminu začínala jako adminka a postupně se vypracovala až do obchodního/account týmu. V rámci toho se stará klienty a dohlíží na to, aby všechny kampaně běžely včas a v pořádku. Textuje také soutěže, testování a recenzní články. Ráda si také občas napíše receptový nebo jiný článek. více

Aby vám neutekla žádná výhra: Stáhněte si věrnostní eMimino kartičku do mobilu a zvyšte svoji šanci na vítězství.

eMimino kartička

Přečtěte si také