Také máte vybíravého mazlíčka? Problémem není jeho mlsný jazýček, ale kvalita krmiva

Brit ke své řadě granulí bez obilovin pro malá plemena uvedl na trh i novou řadu kapsiček Brit Care Mini. Ty jsou obohaceny o prebiotika pro dobré trávení, a díky lahodné receptuře jsou vhodné i pro ty nejvybíravější pejsky. Co na kapsičky, které byly testovány spolu granulkami Brit Care Mini, říkali naši mazlíčci?

*
Lili: Díky kapsičkám je dieta příjemná 1/5

Naše Lili je jediný člen rodiny, který zvládá dlouhodobě držet nějakou dietku. Musíme pečlivě hlídat, aby se z ní nestala kulička, vzhledem k jejímu plemeni by ji totiž hubené nožky neunesly. Nikdy nebyla z dietního krmení tak nadšená, jako ve chvíli kdy dostala dobroty od Brit Care Mini. Po granulích i kapsičkách se jen zaprášilo.

✔️ Kapsičky jsou plné masa a o kvalitě se nedá vůbec pochybovat. I velikost kousků je pro malé psy ideální a žádné dávení tak nehrozí. Určitě budeme kupovat opakovaně, jsme moc spokojené.

*
Hafka: I naše drsňačka si granulky zamilovala 2/5

Hafina je sedmiletá jezevčice „drsňačka“ (tím nemyslím její nemírumilovnou povahu, ale druh její srsti). Kdo jezevčíky zná, ví, že to je jedno z mála psích plemen, které je schopno se přejídat a zařídit si tak často i obrovskou nadváhu. Jídlo je pro ni velké téma, proto pečlivě vybíráme, co naší Hafce naservírujeme. A k tomu všemu je ještě alergická na kuřecí maso. Když je základem granulí, objeví se jí nepříjemný ekzém.

✔️ Brit Care Mini Sensitive jsou pro nás proto skvělou volbou. Hafce moc chutnají! Když do nich přisypu voňavou kapsičku plnou kousků masa, může se po porci doslova utlouct.

*
Lary: Náš vybíravec si moc pochutnal 3/5

Lary je náš miláček, ale je nesmírně vybíravý. Nic mu nevoní a málokteré jídlo sní. Nevěřila jsem, že mu bude něco chutnat tak jako kapsičky pro malé psi Brit Care Mini. Od malička jí velmi málo, ale u kapsiček jakoby se mu vrátila chuť. Za minutku měl vše snědené. Nejvíc mu chutnala kapsička s lososem a sleďem.

✔️ Musím uznat, že už od pohledu kapsičky vypadaly lákavě.

*
Bertík: Kapsičky a granulky jsou dobře stravitelné 4/5

Beník je tříletý pejsek, který je velmi aktivní. Je to Silky teriér, i když vypadá jako yorkšírek. Miluje pohyb, dlouhé procházky, ale rád si po výletě schrupne na gauči. Od malička se mu snažíme dávat kvalitní stravu. Je tedy zvyklý dostávat jen granule a kapsičky s vysokým podílem masa. Nejvíc mu šmakovala příchuť kuře a tuňák a také losos se sleďem. Musím ocenit pestré složení a bohatou šťávu kapsiček. Granule jsou dobře stravitelné, protože obsahují prebiotika.

✔️ Kapsičky Brit Care Mini jsou kvalitní a líbí se mi rozmanitost –⁠ mají v nabídce mnoho různých příchutí pro malá plemena.

*
Rocky: Kapsičky Brit mají alternativu pro citlivé žaludky 5/5

Na kapsičky Brit Care Mini se vrhla celá smečka. Kocoury jsem musela odhánět. Čivavák Rocky, ačkoliv je docela vybíravý a některé konzervy dokonce odmítá žrát, si u kapsiček mlaskal a v mžiku je zblajznul. Celý den jsem potom čekala, co udělají s jeho bříškem. Rocky má docela citlivý žaludek a na každou změnu stravy reaguje průjmem a plynatostí. Nakonec to dobře dopadlo a pejsek všechno správně strávil. Myslím, že s trávením mu pomohly obsažená prebiotika.

✔️ Příjemně mě překvapilo složení i krásné balení kapsiček, které vypadá velmi kvalitně.

Autor:

My píšeme, vy čtete. Pokud chcete zapřáhnout naše klávesnice, posílejte své tipy na info@emimino.cz. více

Témata článku

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...